Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1-2 cigi mennyire káros,...

Napi 1-2 cigi mennyire káros, eredményezhet fogyást?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állítólag csökkenti az étvágyat. Hány éves vagy? Mióta gyújtol rá? Milyen fajtát szívsz? Milyen ennyit elszívni? Én ritkán szoktam narancs pallmalt, nem vagyok rászokva. F/29
2013. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha cigivel akarsz fogyni, akkor kompletten hülye vagy!

1-2 cigitől nem fogy le az ember, a hatásos mennyiségtől meg már függővé válik az ember.

Sportolj, egyél kevesebb szénhidrátot, ígyál sok vizet, de ne cigizz azért, mert fogyni akarsz! Ez a lehető legrosszabb módszer a fogyásra!

2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze az 1-2 cigi is bőven sok, mert könnyen lesz belőle 3-4, majd 6-8, majd egy egész dobozzal! Minden bagós először 1-2 szállal kezdi, és van aki meg sem áll 2 dobozig. Persze nem 2 hét alatt, hanem mondjuk 2 év alatt.

Először legyint csak, hogy ááá csak 1-2 cigi, ugyan már csak 3-4 cigi, de amikor már egy fél doboznál jár, akkor már nem biztos, hogy legyint.

2013. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze 1-2 cigi is káros, és attól is rohadtul büdös lesz a szád és idővel sárgák a fogaid!
2013. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én azt javaslom minél hamarabb szokj le a dohányzásról! Az tény, hogy fogysz tőle mert hatással van az anyagcserére, de a tüdődet, és egyéb szerveidet teljesen gallyra vágja! Inkább sportolj és egyél kevesebbet!
2013. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok erős dohányos kövér !
2013. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hogy jön ide a fogyás? fogyni jó étrenddel, és megfelelő mozgással lehet. mintha azt kérdezném, hogy napi 6km-t vezetek, mikor fogok tudni folyékonyan beszélni németül?


a túlsúlyos emberek nagy része dohányzik.

2013. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

FÉLREÉRTITEK!

19 éves srác vagyok, fél éve csak bulikban szívtam 1-2-t, mostanában szintén csak ha iszunk meg néha a suliban. De azért kérdeztem ezt a fogyást, mert 4 hónapja eléggé edzek (vékony testalkatú voltam), szedtem is magamra, és arra lennék kíváncsi, ha egy nap 1-2 szálat elszívok, az ezt gátolja? Ennek ellenére nem fogok rászokni, 2 szálam van, azt elszívom holnap, aztán utána tényleg elfogadni sem fogok.

2013. ápr. 29. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Csajokról hallottam, akik azért bagóznak, hogy ne hízzanak el.
2013. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ok, ezeket korábban kellet volna megírnod, mostmár egyértelmű:)Biztos nem fogsz rászokni, ha van önfegyelmed. Én is 19évesen próbáltam ki, nem szoktam rá, néha gyújtok narancs pallamalra. Te milyenre szoktál gyújtani? F/29
2013. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!