Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak la a cigiről...

Hogyan szokjak la a cigiről otthoni megoldások?

Figyelt kérdés

1 éve dohányzom. Fél évig napi 3-4 szál és most az elmúlt fél évben napi 7 szál. Leakarok szokni minél előbb, már holnap elkezdtem és a felére csökkentem azaz 3 szál maximum 1 nap. De annyi olvastam az elvonási tünetekről meg ha cigire gondolok egyből kívánom és félek nem tudom megállni. Nem fog menni a leszokás.

Mondjatok légyszíves pár ötletet hogyan gyengítsem az elvonási tüneteket úgy hogy ne kelljen vennem semmi tapaszt vagy rágót és tablettát. Suliba járok még és ott is sok a stressz meg bármi nyűgöm van egyből cigihez nyúlok és ezt minél előbb el akarom hagyni. Nincs szükségem a cigire ez az egy év is bőven elég volt.

Az elvonási tünetektől félek igazán. Van akik azt mondják egyik napról a másikra letették én úgy érzem képtelen lennék rá így napi 7 szál mellett. Mondjatok légyszíves pár ötletet akik már leszoktak és tapaszok meg leszokó rágót és egyéb nélkül tettél le úgy hogy előtte nagyon sokat szívtak.. Előre is köszönöm.



2013. ápr. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam leszokni, már 3 éve próbálkozom, de nem megy! Remélem te sikeresebb leszel!
2013. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elmész sportolni vagy vidámparkba, a fejed tele van a cigi gondolatával, de tudnod kell hogy vannak sokkal jobb szórakozások annál h szívod :) ha boldog tudsz lenni akkor a szálakat se kell csökkentened hanem egyből soha többé
2013. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyapám egyik napról a másikra tette le, pedig Ő Kossuthot szívott. Ahhoz képest a piros marlbi is csak hegyi levegő. Egy hétig nagyon rosszul volt, de utána soha nem gyújtott rá.
2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szimpor válasza:
Én másfél hónapja nem dohányzom és napi egy dobozzal szívtam előtte. Anyagi és egészségügyi okokból tettem le, de nem ment csak úgy. Elmentem egy biorezonanciás kezelésre, és az teljesen megszűnteti az elvonási tüneteket. Én ajánlom mindenkinek. 10ezer forint ami mindenképpen megtérül, legfeljebb aki kevesebbet szív annak lassabban.
2013. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!