Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók! Hogy kell lerázni...

Dohányzók! Hogy kell lerázni azokat akik oda jönnek kunyizni az utcán cigiért?

Figyelt kérdés

Ti mit szoktatok válaszolni?

Én a nem "dohányzom" (tényleg nem) szöveget sokszor ellövöm, és van aki így se fogja fel(dakoták) nem fogják fel akkor sem. Jön a "ne kamuzzál már! csak van 1 szálad!"

Vagy jön pár száz ftod csak van!"


Az ilyeneket hogy kell leszerelni, anélkül, hogy nyakon vágnám?



2013. márc. 3. 19:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én ezért járok fülessel, megszólítanak csak intek, és csak annyit mondok:nincs- nics....ez beválik..:DDDD
2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én mély hangon ráförmedek, hogy mit akarsz öcsi? 190cm 105kg izom:P
2013. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"Én is úgy kértem"
2013. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
bmeg 12es neked könnyü....:(( :D
2013. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek mindig mondom, hogy nincs. Ha kulturáltan kér valaki, akkor adok, de az ilyen bukókat próbálom a legnagyobb ívben kikerülni.
2013. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 ßđkan válasza:

Aki bunkón kér azt elküldöm a p.csába...

Aki normálisan megkérdezi annak szívesen adok (nem sajnálom a betegséget )

2013. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagyok és vékony testalkatú, úgy eléggé parázom, amikor megszólítanak... Azt szoktam mondani, hogy nekem is ez az utolsó szálam, ha pénzt kérnek meg azt, hogy kártyám van csak.. Volt aki elkunyizta az épp már majdnem csikk cigimet a kezemből.. hát legyen vele boldog. :(
2013. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akik bunkón odajönnek, azoknak azt mondom, hogy ez az utolsó, néha azt, hogy én is úgy kaptam (valóban ez az egyik legjobb módszer). Ha elsőre nem fogják fel, akkor másodjára megmondom, hogy akkor sem fog ideteremni egy, ha könyörög. Kicsit felháborodnak ezen többnyire és sértődötten, de továbbálnak. Eddig 5ből csak 1 kötekedett tovább, annál elsétáltam, mondva hogy én ilyenekre nem érek rá. Szerencsére ez is nappal fordult ez elő egy tér közepén, és emiatt nem akartak meggyőződni arról, hogy tényleg nincs.

Viszont ha udvariasan kérnek, akkor szoktam adni, tudom, milyen jól esik, ha valaki ad egy szálat, amikor nekem éppen nincs, úgyhogy együtt tudok érezni azokkal, akik kérnek, mert mondjuk siettek és otthon felejtették.

2013. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is boltban vettem.
2013. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Múltkor odajött hozzám egy kormos hulla részegen és kért cigit, azt mondtam, hogy "náj káncsi" (nem tudom, hogy kell leírni, azt jelenti cigányul, hogy nincs semmim), aztán ledermedt és nem tudott megszólalni én meg mentem tovább. :D
2014. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!