Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vannak felháborodva a...

Miért vannak felháborodva a dohányzók hogy . -?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normális az hogy aki dohányzik ő azt hiszi hogy joga van a buszmegállóba egy kismama mellett cigizni és hogy az álljon ez esőn aki nem dohányzik.Hogy nekik joguk van az aluljáróba cigizni...

És aki nem dohányzik annak a tüdejét károsítani.Ők választották a dohányzást amihez joguk van!De nincs joguk más embert károsítani!Ezt sose fogom megérteni!!!!

És fogadok hogy ezen a kérdésen ők lesznek a legjobban kiakadva.


2013. febr. 14. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem kötelező szívni a dohányfüstöt,arrébb állsz,és ennyire egyszerű.

Annyira felesleges ezen a kérdésen pörögni állandóan.


Egy nemdohányzó

2013. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez immár százezredszer kiírt kérdés csak vitát generálni jó. Egyébként honnan tudod, hogy annak a kismamának a férje nem szívja, mint a bakonyi betyár például. Vagy esetleg a kismama nem dobott-e be egy két felest már reggelire... Nem tudhatod és ne akarj vitázni.
2013. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Oké,de akkor az autózást is tiltsuk meg, hisz én gyalog járok, miért kötelező nekem a mások benzingőzét szívni?
2013. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

felesleges feltenni itt ezt a kérdést, én is feltettem néhány hónapja, aztán pár hete újra, hogy hogyan tudnám névtelenül feljelenteni a főnökömet, amiért engedi, hogy bent dohányozzanak a munkatársaim... itt csak olyan válaszokat kaptam, hogy gerinctelen vagyok meg hasonló...

azóta ráhívtam a munkavédelmiseket, meg ***szták néhány millióval, a munkatársakat is akik épp bagóztak mikor beléptek, most nincs bent bagózás:)

2013. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy gerinctelen. Egy szardarab vagy. Az ilyen emberek miatt tart itt az ország, mint te... hátulról mellbe és dögöljön meg a szomszéd lova is.
2013. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

és ha én odaállok fingani mellétek az utcán, akkor el leszek ítélve? miért? mert undorító? a cigi is az. tiltja törvény, hogy lefingjalak? nem. büdös? igen.


másokra való tekintet nélkül élni, ez sokkal több rosszat jelent, ez viszi le az életszínvonalat. persze, álljon arrébb az ember, kerüljük el a fajtátokat. és mi lesz a magyarázat? "a csöves is büdös, ha nem fürdik valaki, az is büdös, az alkoholista is büdös". igazatok van, nem vagytok rosszabbak nála, pont ugyanúgy nézek a tömegben dohányzókra, mint egy igénytelen irritáló büdös senkire. nem tartalak rosszabbnak ennél:)

2013. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

A dohányosok nem egy kaszt, hanem emberek. Ne akasztgassunk sztereotípiákat.

Én például a jó dohányos vagyok, sosem gyújtottam rá nem dohányzó emberek mellett, ha meg odajött valaki pl buszmegállóba, akkor arrébb álltam. Sőt, számomra (és szerintem nem egyedül vagyok ezzel) alapvető dolog, ha az utcán sétálok, és szembejön velem egy gyerek, nő, ember, akárki, akkor még a füstöt is visszatartom, hogy ne menjen rá a füst.

Mindenki más gyermekeim! :)


Na és akkor reagálnék a kérdésre. Én tehát személy szerint nem vagyok felháborodva. Azzal viszont valóban nem nagyon tudtam mit kezdeni, hogy CSAK dohányzó részleg miért nem létezhet, ami ugye azt jelentené, hogy csak dohányzó emberek vannak egy helyen. Erre elvileg az volt az indok, hogy magát a dohányost is megvédjék egymás füstjétől. Szerintem inkább ez a nevetséges. És ami legjobban fájt, hogy az autóban is például lehet cigizni, hiába ül hátul egy fél éves kisgyerek. ennek nem betiltását pedig azzal indokolták, hogy "nem lehet ennyire beleszólni a magánéletbe." Igaz, igaz... a csecsemők meg fulladjanak meg választási lehetőség híján? A "szegény dohányzó felnőtteket" meg védjük meg a másik szegény dohányzó felnőtt füstjétől?


Szóval remélem értitek. De ha minden igaz, és jól hallottam, hamarosan betiltják az autóban való dohányzást is. Na akkor már elégedett leszek.


És NEM, nem vagyok kiakadva, örülök hogy ha már a városi szmog extra egészségkárosító hatása ellen nem tudunk mit tenni, akkor legalább a cigifüst ellen tettek intézkedéseket. Komolyan.


De ha már felmerült, megjegyezném, én személy szerint iszonyúan örülnék ha nem kéne néha kapkodnom a levegőt pesten az oxigénhiány miatt, meg a nagy "gazdasági válságban" a sok kocsi füstje miatt...

2013. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!