Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók! Hogy kell lerázni...

Dohányzók! Hogy kell lerázni azokat akik oda jönnek kunyizni az utcán cigiért?

Figyelt kérdés

Ti mit szoktatok válaszolni?

Én a nem "dohányzom" (tényleg nem) szöveget sokszor ellövöm, és van aki így se fogja fel(dakoták) nem fogják fel akkor sem. Jön a "ne kamuzzál már! csak van 1 szálad!"

Vagy jön pár száz ftod csak van!"


Az ilyeneket hogy kell leszerelni, anélkül, hogy nyakon vágnám?



2013. márc. 3. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
egyszerüen közlöm h nincs, nem vagy ilyenek és odébbállok. tökmindegy miket vág a fejemhez.
2013. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hogy nincs, bár ez elég ritka alkalom szerencsére. Amikor látják hogy cigi van a számba akkor csak tüzet szoktak kunyerálni azt meg azért adok.

De amikor akkor állítanak meg hogy közbe cigizek akkor azt mondom hogy éppen ez az utolsó szálam. Szerencsére eddig mindenki bevette és nem kötekedtek.

2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó szálam ez tényleg jó duma. Ha pénzt kérnek nincs nálam most fizettem be a csekkeket :-D
2013. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt kérnek: csak bankkártya van nálam! :) nekem mindig bejön!!
2013. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kinga1995 ***** válasza:
70%

Pénz: csak bankkártya van nálam

Cigi: nem dohányzom (ha éppen nem ég a kezemben), ez volt az utolsó szálam (ha éppen cigizek, vagy láthatta, ahogy eldobom)

Tűz: azt adok bárkinek szívesen, én is szoktam kérni, ha kifogy a gyújtóm.

2013. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, még nem jött helyes megoldás, akkor elmondom: "Én is kértem"

Üdv

2013. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az "Én is kértem"-ről jut eszembe :)


Nekem volt, hogy odajött egy csávó kérni, mutattam, neki, hogy a buszmegállóban a fekete kabátos férfitól kértem én is, biztos ad neked is. Aztán odament hozzá én meg mentem tovább a dolgomra :))))

2013. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem annyira olyan alkat vagyok, akihez csak úgy odajönnek (nem vagyok nagydarab, de van egy kiállásom), de ha kérnek cigit, általában rávágom hogy nincs. és nem kötekednek :D ha megkérdezik hogy de legyen már, megmondom, hogy én már kinőttem az ilyen fasságokból, neked sem ártana.

bár ez tényleg igaz, régebben dohányoztam, már nem, úgyhogy őszinte vagyok :D

2013. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ne haragudj, nincs, elfogyott. De volt már olyan is hogy olyan jó kedvemben talált a kéregető, hogy adtam neki mindjárt 3 szálat. Ez is megesik néha, de a legtöbbször lekoptatom őket.
2013. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Én mindig azt szoktam mondani, hogy nekem is pont ugyan annyiba kerül mint neked, ergo, dolgoznom se kell kevesebbt érte...majd megyek tovább.
2013. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!