Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik leszoktak a cigiről,...

Akik leszoktak a cigiről, meddig éreztek vágyat arra, hogy rágyújtsanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete szoktam le róla. Egész jól elvagyok nélküle, de van amikor olyan jólesne egy szál cigi, s mivel nem gyújthatok rá, akkor üresnek érzem magam.

Lehet viccesen fogalmaztam, de remélem értitek mire gondolok.:)

Ti is éreztétek ezt? Mikor volt az, hogy már azt érezted, hogy semmiképp nem gyújtanál rá?


2013. jan. 23. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egyénfüggő. Van aki jobbra van aki barna. :)
2013. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kívánja mindig. én eldöntöttem, hogy nem fogok, (jó, meghallgattam hozzá allen carr könyvét, az is segített:D), és másnaptól egy szálat sem. körülbelül 3x gondoltam a cigire úgy, hogy kíváncsi lennék, hogy most hogy esne, az elmúlt 1 évben. most ha fizetnének sem gyújtanék rá, undorodom tőle, pedig kb 1éve nem dohányzom.
2013. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Arról a könyvről én is hallottam, csak lusta voltam eddig elolvasni! Ezek szerint akkor van hatása a leírtaknak!
2013. jan. 23. 17:56
 14/16 anonim ***** válasza:
58%
én december 20-a óta egy szál cigit sem szívtam. Hosszú évek óta egymilliószor megbeszéltem a kolléganőmmel, hogy letesszük. Mindig volt kifogás. Stressz, buli, hó eleje, hó vége stb... viszont aznap azt mondtuk, hogy holnaptól egy szálat sem. És azóta bírom. Volt, hogy én is hasonló ürességet éreztem az első napokban, de mára már semmi. Viszont elkezdtem spinningre járni ami erőnlétet ad és nagyon élvezem. Szent meggyőződésem, hogy ilyenkor valamivel le kell magadat kötni. Én a sporttal tettem. Sok sikert..
2013. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
58%
van egy ismerősöm, aki már jó ideje nem gyújtott rá, azt szokta mondani, hogy a cigiről nem lehet leszokni, csak abbahagyni.
2013. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz!


Igen, sportolni szeretnék én is. Pláne, hogy a leszokás óta többet eszem.:D Igaz én eleve vékony vagyok, lehet jól is jön pár kiló:)

2013. jan. 24. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!