Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik leszoktak a cigiről,...

Akik leszoktak a cigiről, meddig éreztek vágyat arra, hogy rágyújtsanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete szoktam le róla. Egész jól elvagyok nélküle, de van amikor olyan jólesne egy szál cigi, s mivel nem gyújthatok rá, akkor üresnek érzem magam.

Lehet viccesen fogalmaztam, de remélem értitek mire gondolok.:)

Ti is éreztétek ezt? Mikor volt az, hogy már azt érezted, hogy semmiképp nem gyújtanál rá?


2013. jan. 23. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami erős volt nekem az az első 5 nap. Most 3 év után nem érzek késztetést egy cigire sem már...
2013. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már 12 éves korom óta dohányzom. 3-szor szoktam le egy évre, ha egy napig nem gyújtottam rá, akkor már következő nap el is felejtettem. Nehezebb leszokni, ha idegeskedsz vagy egyfolytában rá gondolsz, egy pár napig foglald el magad valamivel nagyon, vagy gondolj arra milyen káros a családodra és magadra. Ha már egy hete nem gyújtottál rá, akkor véletlenül se gyújts meg egyet, mert akkor jön mégegy, mégegy és soha nem lesz vége.... Ha még pár napig bírod, akkor utána könnyen fog menni. Sok sikert. :))
2013. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok... 3 napig nem gyújtottam rá, nagyon ideges voltam, tegnap csak bele akartam szívni, hogy lenyugodjak, félbeoltottam, aztán estére már 4 szálat elszívtam. :( Ma már ugyanaz, mint volt. :( Ne ess ebbe hibába. Egyél inkább csokit, vagy sportolj. :)
2013. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Most írtam le egy másik kérdezőnek a leszokási taktikámat, és hogy azóta sem éreztem késztetést arra, hogy rágyújtsak, mindenféle nehézség nélkül tettem le.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__3915557-h..


Mindenkinek csak ezt az utat tudom ajánlani!

2013. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz!


Én elmentem egy biorezonanciás kezelésre,s utána odaadtam a páromnak a dobozba maradt cigit, hogy tegye el, mert nincs rá szükségem.Tényleg jó a kezelés, mert maga a nikotinéhség nem volt,nem is az hiányzik. Csak mivel én szerettem cigizni, néha jól esne 1-1 szál.

Csak én is úgy vagyok vele, ha most 1 szálat megengedek magamnak, akkor utána követi a többi.

2013. jan. 23. 11:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Én már 2x leszoktam a cigiről legutoljára 3éve.

Nem kívánom meg eszembe se jut de ha elszívnék 1-2 szálat akkor holnaptól tuti menne a napi 1doboz.

Elsőnek amikor leszoktam akkor 3 éve nem cigiztem felidegesített a volt párom és elszívtam 2 szálat.

Másnap úgy szívtam mint a rendes dohányosok.

KITARTÁST!!!

Egyre könnyebb lesz ezentúl. :-)

2013. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

2x leszoktam :)))


"Leszokni a dohányzásról a világ legkönnyebb dolga. Már legalább 150 alkalommal megtettem." (Mark Twain)

2013. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13 éve nem dohányzom, de a mai napig van olyan amikor megkívánom... ki kell bírni, különben visszaszoksz...
2013. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Én már 2x leszoktam a cigiről" olvastam fentebb.


Szerintem meg minden este leszoksz a cigiről reggelig, mert éjszaka nem ébredsz fel óránként, hogy rá kéne pippantani. :) Nem olyan erős a függőség. Persze könnyen beszélek, már 3 éve leszoktam, 25év és napi 2 doboz után.


(első vagyok)

2013. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm 7 éve szokott le, ő azt mondta, hogy aki valaha is dohányzott, abban mindig benne lesz az a gondolat, hogy milyen jó lenne elszívni napi 1-2 cigit.
2013. jan. 23. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!