Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Észervették rajtam a cigiszago...

Észervették rajtam a cigiszagot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hátul voltam a a garázsban és azt lérdezték mit csináltam,Cigiztem? Mondom nem. Lehelj ide. És cigi szagú voltam. Azt mondta nagyanyám szól apámnak (ami nem jó). Mit csináljak?
2012. aug. 25. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz csinálni. Mondd azt, hogy csak kipróbáltad, de szarnak tartod és többet nem fogsz cigizni...
2012. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
öld meg öket
2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne cigizz!?
2012. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ígérd meg nagymamádnak, hogy nem cigizel többet és vedd rá, hogy még most az egyszer ne szóljon apádnak, a nagyik általában nem árulkodnak az unokákra, ha azok rossz fát tesznek a tűzre. :-)))))
2012. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Igyál rá vodkát.
2012. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

1. amíg a garázsban kell elbújva cigizned, ne cigizz,

2. ha annyira felnőttnek érzed magad, hogy cigized, viseld felnőttként a következményeit.

2012. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 poiu ***** válasza:
78%
Hagyd abba. Büdös, drága, egészségtelen és gyakorlatilag már sehol sem lehet cigizni.
2012. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Jó lenne tudni, hány éves vagy!
2012. aug. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a garázsban bujkálva cigizel,addig kétlem,hogy meglennél 18! :P

Hogyha meg annyira úgy érzed,hogy Te már olyan nagy vagy,hogy cigizz,akkor felnőttként vállalj érte felelősséget!

De ha ehhez nincs merszed,akkor beszélj a nagyiddal,hogy csak kipróbáltad,de ne tetszett,mert büdös,rossz íze van,stb. Aztán ígérd meg,hogy többet nem cigizel. A nagymamák kevésbé szoktak árulkodni,meg bemártani a kis unokát,de azért most más a helyzet,hisz itt az egészségedről,sőt az életedről van szó!

És erősen kétlem,hogy a nagyid el tudná viselni azt a bűntudatot,hogy nem szólt a szüleidnek,mert Te megígérted,most meg ott állnak a temetéseden,mert bajod lett a cigitől.

(Nem egy száltól,nem is egy doboztól alakulnak ki a bajok,de könnyű részokni!)

2012. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amatőr. Bekapsz egy rágót ennyi lenne a megelőzés. Mostmeg annyit mondassz hogy csak kipróbáltad mert kiváncsi voltál de szarvolt nemszokszrá és ennyi.
2012. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!