Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lakasbol hogy lehet eltuntetni...

Lakasbol hogy lehet eltuntetni a cigiszagot?

Figyelt kérdés
milyen praktikaitok vannak, hogy ne lehessen erezni, h. cigiszag van. lehetoleg vmi olyat ami a szelloztetest mellozi, mert rohadt hideg van kinn... legfrissitok hasznalnak?
2011. nov. 25. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A légfrissítő sz*rt sem ér, ha csak nem fújsz ki 10 flakont, de akkor már az lesz a büdös. Vagy szellőztetés, vagy ne gyújts rá a lakásban.
2011. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tekike99 ***** válasza:
73%
állítólag a gyertya közömbösíti valamennyire a cigifüstöt, de szellőztetés nélkül szerintem ez is semmi.
2011. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ecet egy tálkában a szekrény tetején.
2011. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szellőztetéssel is nehezen eltüntethető a szaga, ha van rá pénzed építtess be egy pára elszívó készüléket, az kiviszi a cigiszagot :)
2011. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán cigizek bent a lakásban,én füstölőt szoktam használni.De egyébként nyilván ha állandóan bent dohányzol az érződik akármit csinálsz.Belépve egy lakásba egyből lehet tudni,akárhogy illatosítasz,de az ecet tényleg szagtalanít:)
2011. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig szellőztetni kell. kereszthuzatot csinálni, 10 perc elég neki. addig elbujsz a wc-be :D de amugy aki akarja ugyis megérzi majd, merthogy minden beszivja, magába, törölköző, párna, fotel...minden..
2011. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
és az ecettől nem lesz büdös? már bocsi az offért.
2011. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni az ecetet.
2011. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van dohányfüst közömbösítő aeroszol is. Pl: hippolit, vagy hippolyt? Mindegy. De jobb nem cigizni a lakásban. Vagy kijelölsz egy helyet, mondjuk konyha, ott ablakot nyitsz, amikor rágyújtasz(tok). A legdurvábban a függönyök, és a szekrényben lévő ruhák szívják be a cigifüstöt. Ha dohányos vagy, te meg sem érzed. De akik a közeledbe mennek, azok nagyon is. Én is bagós vagyok, de a lakás belseje cigizés szempontjából tabu. Szüleim nem nagyon foglalkoztak vele, hol gyújtsanak rá anno. Emlékszem, minden folyton füstszagú volt. A függönyök, ha mosta anyám, sárgás vizet engedtek. Utána még sokáig jó illat volt a lakásban, ami hamarosan elmúlt. Én, hogy nem bagózok otthon a házban, simán megérzem buszon, villamoson, utcán, stb hogyha valaki bagószagú. Mi több, irritál!
2011. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!