Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni a cigiről,...

Le akarok szokni a cigiről, de egy eléggé kellemetlen dolog miatt nem megy. Kérlek adjatok tanácsot hogy mit csináljak hogy elmúljon, vagy egyáltalán normális ez?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltam ezen a nyáron kb. 3szor 4szer leszokni a cigiről de ahányszor nem gyújtottam rá 3-4 napig elkezdett görcsölni a hasam mindenféle ok nélkül és rendszeresen szellentenem kellett ami nagyon kellemetlen volt hogy gyakran kellett wc-re járnom...ezért inkább úgy voltam vele hogy nem hagyom abba. Viszont most már nagyon le akarok szokni és csak ez akadályoz meg benne. Kérlek segítsetek!
2012. aug. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a kettő összefügg? Használsz valamit pótszerként? Nikotintapaszt, vagy bármi mást?

Nem rágcsálsz zöldségeket, vagy valamilyen gabonaszármazékot a cigizés helyett?

2012. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ilyet még nem hallottam,lehet ez valamilyen természetes,kiürülése a felhalmozódott mérgeknek???
2012. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Te most komolyan elmész a WC-re ha fingani kell?? :OO
2012. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is leszokóban vagyok...és 30 éves nő létemre én is olyanokat pukizok hogy a férjem is belepirul xD ...remélem elmúllik mert munkahelyen már kínos lesz xD
2018. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!