Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Irigylem a dohányosokat,...

Irigylem a dohányosokat, tényleg annyira rossz dolguk van?

Figyelt kérdés
Tele van minden hely a dohányzás káros hatásaival és rengeteg dohányos van aki folyton leakar szokni, de nem tud. Lehet hülyeségnek tűnik, de rengeteg dohányos van, aki már 20 éve szívja és nincs semmi baja, még élvezi is a cigizést, akkor miért akar mindenki leszokni ?
2012. aug. 16. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az a cigaretta ára is közre játszik. Nem egy olcsó mulatság, és akik leakarnak szokni, azok rájöttek arra, hogy az elszívott összeget másra is ellehet költeni.
2012. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem veszed észre, de ők lehet, hogy már érzik a káros hatásait, vagy csak félnek a tüdőráktól.
2012. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
Lassan ölő méreg. Nem feltétlenül halálos, "csak" drasztikusan megnöveli bizonyos betegségek kockázatát.
2012. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pl. az ára miatt és azért mert nehéz elviselnem, hogy egy ilyen hülye dolog ( nikotin) képes és irányítja az életem. Na majd aug. 21-től megint nekikezdek :) Mármint a leszokási kísérletnek.
2012. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már 21 évesen érzem a káros hatásait.

Napi 3 dobozzal szívok általában.

A hörgőim folyamatosan be vannak gyulladva, és kicsit fáj a tüdőm. Meg persze futni nem bírok, mert kifulladok.

2012. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!