Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma kipróbáltam a cigit, ami...

Ma kipróbáltam a cigit, ami egy kék golden gate volt. Sok rosszat hallottam erről a cigiről, hogy milyen rossz íze van stb. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész hogy elektromos cigit szívtunk haverokkal, ami nagyon jó volt.(nem vaníliás meg ilyesmi, amolyan "natúr" volt)

Gondoltam, kipróbálom az igazit is, mert csak hasonlítani fog rá. Könnyű dolgom volt szerezni 1 cigit mert nővérem is dohányzik, de sajnos csak ilyet találtam. Meggyújtom, óvatosan beleszívok. Azt mondanom sem kell hogy ilyen rossz ízt még nem éreztem, csak a feléig szívtam el utána el is dobtam. Nos, a kérdésem az lenne, hogy szimplán rossz volt a fajta, vagy nekem nem szimpatikus a cigaretta? (Tudnátok ajánlani valamilyen fajtát ami megfelelő elsőnek?)


2012. máj. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Először is: minden cigi büdös és szar. Aki szívja,az csak azért,mert már megszokta az ízét.

Másodszor: Menőségből ne gyújts rá.

Harmadszor: Nem menőségből SEM,mert:

-káros

-drága

-nem fogsz tudni leszokni és

- UNDORÍTÓ.


Bár tisztában vagyok vele, hogy valószínű nem fogsz a szép szóra hallgatni. Innentől a te problémád, bűzölögj, ahol és amikor csak akarsz, csak ne a közelemben...

2012. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szerettem a Golden Gatet,kb 1 évig szívtam,de abba hagytam,mert nagyon köhögtem tőle.

Én azt mondom,hogy ne szokj rá,mert nehéz és sz@r leszokni.Nekem még most is hiányzik a cigi,pedig 3 hónapja leszoktam.

2012. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Titok,hogy melyikek a jó minőségű cigik.Nem mondjuk meg.:)
2012. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha gyengébbet akarsz akkor Pall Mall-t szívjál
2012. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
21%
Munkás. A legjobb kezdőknek.
2012. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Első vagyok. Látom nagy az összetartás a cigisek között! :D Lepontozni megy, de leszokni már nem,úgy látom... ;)
2012. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!