Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszeri kipróbálástól is rá...

Egyszeri kipróbálástól is rá lehet szokni a cigire?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam rá.
2012. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kipróbáltam, de ettől még nem szoktam rá :D Sőt meg is utáltam , olyan rossz fajtát kaptam
2012. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Először mindenki egyszer próbálja ki...
2012. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira ízlett, akkor esetleg, mert újra ki akarod próbálni. Én egy szálat szívtam el egész életemben, de semmi jó nem volt benne. Pedig nem gagyit szívtam.
2012. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egyszer kipróbálod, attól nem tudsz rászokni, mert rászokni egyenlő azzal, hogy szokásoddá válik, egy alkalom esetében nem beszélünk szokásról. Rászokni akkor fogsz, ha legközelebb is elszívsz egyet, meg azután is, meg azután is.. Ha egynél megállsz, kizárt, hogy rá tudnál szokni, fizikailag lehetetlen.
2012. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen cigit próbálsz ki.Ha valami sz@r fajtát,pl Golden Gate,attól halálra fogod köhögni magad és még az íze is rossz lesz.Mielőtt rászoktam volna,ilyen cigiket adtak a kezembe,hogy próbáljam ki,de annyira nem ízlett,hogy inkább undorodni kezdtem a cigitől és nem rászokni.Akkor szoktam rá,amikor vaníliás cigit próbáltam ki és sikerült úgy letüdőznöm,hogy nem fulladok meg.Akkor nagyon büszke voltam magamra,mert leköröztem a két barátnőmet,akik csak azért gyújtottak rá,hogy menők legyenek,közben le sem tüdőzték:DJa és a vaníliásból egymás után el is szívtam 5 szálat:DAkkor még nem lettem annyira függő,hogy ne bírtam volna ki cigi nélkül,néha vettem egy dobozzal és kész.Ez volt novemberben és azt hiszem,nyáron jutottam el arra a pontra,hogy napi 8 szál cigi kell,különben meghalok.
2012. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha vki még tini korában próbálja először akkor nagyobb rá az esélye hogy rá is szokik
2012. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Phoney ***** válasza:

Rászokni? Nem, azt csak a másodiktól lehet.


A testi függőséghez igazából elég sok kell. A másodikat, harmadikat, tizediket még teljesen önszántadból gyújtod meg. Mert úgy érzed, hogy a századiknál is ugyanolyan könnyű lesz abbahagyni, szóval miért ne. Pedig nem.

2012. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszeri kipróbálással nem.De ha utána elkezdesz gondolkodni a következő szál kipróbálásán,akkor igencsak megvan az esélye.
2012. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!