Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első, egyszeri füvezést...

Első, egyszeri füvezést vizsgálatoknál ki lehet mutatni?

Figyelt kérdés

Szóval.

Tizennyolc vagyok. Mindig valahol a vad és a kevésbé vad közt éltem az életem, dohányzok, fogyasztok alkohol is, mondhatni mértékkel. Már nagyon szeretném kipróbálni a füvet is, mindössze annyi a probléma, hogy a kapcsolatom nagyon jó édesanyámmal, és nem szeretném, ha ez megromlana, ha például egy vizsgálaton kimutatnák.

A kérdés: milyen vizsgálatok, és mennyi ideig az "alkalom" után mutatják ki? Van olyan hatása, ami esetleg örökre nyomot hagy?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Jaj, és kérlek, az olyan válaszokkal kíméljetek, hogy "a legtöbb drogos így kezdi, megy hogy "ne próbáljam ki, felesleges", és a többi, és a többi...

Szinte semmitől nem kezdek el függeni, a cigit akkor teszem és tettem le, amikor akartam!


2012. márc. 28. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérvételnél esetleg, de azt is csak egy záros határidőn belül.
2012. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vérben jó esetben pár óráig, de max pár napig mutatható ki, vizeletben pedig akár pár hónapig is. Viszont gerincvelőben egy egész életen át, de ez annyira költséges vizsgálat, hogy tuti nem csinálják meg rajtad :)
2012. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem gyakorisággal csinálod pár nap, ha heti 3x-4x spanglizol akkor viszont több hétig is kimutatható...
2012. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!