Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan és mivel és milyen...

Hogyan és mivel és milyen kezeléssel lehet végleg abba hagyni a cigit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 12:10
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

fejben dőlt el itt is,egyik napról a másikra 5 év után... egy fenti hozzászólónak: azért krákogsz,mert még mindig tisztulsz... soksok évig tarthat...és sose lesz 100%...:(

sok sikert minden leszokónak!:) én már nem hiányolom,undorodom tőle inkább...bár néha a vízipipa befigyel...:$

2012. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Eldöntöd, hogy nem fogyasztasz a nagy cégek összeberhelt dohány+ízfokozó+égést segítő+függőséget erősítő+vegyi mosószeres rákrudacskáiból többet, ingyen sem. Aztán rájössz, hogy jobb úgy beszélgetni másokkal, hogy nem bűzlik a kezed és nem kell folyamatosan kimenni akár a -15°-os hidegbe, hogy bagózhass kedvedre ... és nem lesz okádékszagú a kocsid egy masszívabb dugó után. 18 év dohányzás után tettem le és olyan érzés, mintha egy bilincs esett volna le a kezemről, pedig nagyon jó volt cigizni.
2012. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Pintér Krisztián válasza:
Én ugyan nem cigizek,de ismerőseim igen, sőt családtagjaim is. Ők egyszerűen akaraterejük miatt tették le a cigit. Szerintem, ha az ember igazán le akar szokni, semmi akadálya nincs. El kell dönteni, hogy nem fogunk cigizni! Bárki képes rá, aki tényleg akarja!
2012. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!