Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan és mivel és milyen...

Hogyan és mivel és milyen kezeléssel lehet végleg abba hagyni a cigit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én 3 éven át cigiztem és az a tapasztalatom hogy nem kell semmijen kezelés. Csak magadban kell rendesen elhatározni hogy leszoksz.Én úgy szoktam le hogy minden nap egyre kevesebb cigit szívtam aztán meg már a mai napig semmit.PL:első nap 20 cigi másik nap már csak 16 így kb 2-3 hétig aztán már semmit.Csak lényeg hogy kitartóan!!
2012. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Csináld azt,hogy 1 hónapig nem tüdőzöd le,utána pedig könnyebben le tudod majd tenni,mert nem kerül a szervezetedbe annyi nikotin.Az okozza a függőséget.Utána már csak a szokást kell elhagyni.Én nem így szoktam le,de van,akinek ez bevált.
2012. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ez egyben saját tapasztalat is, a leghatásosabb módszer az elektromos cigaretta.

Természetesen vannak kivételek, (nem ízlett, vagy csak szar készüléket választottak), de a nagytöbbség könnyen átszokik rá. Én 20 év bagózás után tértem át, pedig szkeptikusan voltam az ecigivel kapcsolatba, májd miután saját magamon sikeresen teszteltem, a szüleimnek is vettem két készüléket, ők több mint 40 évnyi cigizés után tértek át.

Szóval a tapasz, rágó, biorezonancia hatásfoka, messze-messze elmarad, ehhez képest.

2012. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak az elektromos cigitől szájrákot lehet kapni! Az a para!
2012. márc. 29. 13:09
 5/23 anonim válasza:
100%
és a normál cigitől meg tüdőrákot, az nem para?
2012. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Sajnos csak te magad teheted le a cigit.De ahoz még,ne kávéz.ne igyál szeszt se mert ezek kihozhatják belöled újbol a cigi vágyát.Min 1 évig bird ki és útánna már azt mondod,ha kibirtam idáig akkor már minek cigizzek.Én például nem kávézok ,ha nincs cigim.Forditva nem igaz.
2012. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

17:34

Honnan veszed ezt a bődületes baromságot?

2012. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Legalább ide irhattad volna ,hogy mitöl bődületes marhaság kedves OFFOLÓ.
2012. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
En eloszor lementem napi 4 szalra. Ezt kovetoen pedig egyre gyengebb cigit vettem. A vegen sikerult "meggyozni magam"; hogy mar nincs ra szuksegem. De mindenkinek meg kell talalni azt a modszert ami vele szemely szerint mukodik, de a legfontosabb, hogy keress valami jo okot arra, hogy miert erdemes elned.. Amig dohanyoztam, nem hittem el, milyen sok negativ hatasa volt az egeszsegemre.
2012. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Kakuszi Gábor válasza:
100%
El kellene döntened, hogy szeretnél leszokni, vagy abba akarod hagyni az egészségrombolást. Én 31 év, napi 2 csomag után döntöttem hogy nem tovább. Ha eldöntöd, ha akarod, akkor ne gyújts rá.Én tartottam cigit az otthonomban, autómban, zsebemben, nem ürítettem ki a hamutartót sem jó ideig. Mikor ezek a kezembe kerültek, akkor eszembe juttatták, hogy én ezt már abba hagytam! Sajnos a pótszerek nem sokat segítenek, az akaratodon, döntéseden múlik! Ha én nem akarok leugrani a turul madárról, akkor nem ugrok le, ha nem akarom ölni a tüdőmet és környezetemet akkor nem teszem, még ha nehéz is. De ha egyszer azt mondtam magamnak, hogy nem, akkor NEM! Bocsi, de ez sztem csak így megy. Mindenesetre drukkolok Neked!
2012. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!