Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta leszokóban vagyok ÁLLANDÓAN enni akarok, és miért érzem magam olyan üresnek?

Figyelt kérdés
Tiszta szar, mindig ennék és teljesen szürkék a napjaim, 1 hete nem gyújtottam rá :(
2012. márc. 10. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt hívják elvonási tünetnek.
2012. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig társad volt a cigaretta , egy hete pedig szakítottál vele. Ügyes vagy, kitartás, el fog múlni, szépen fokozatosan. Próbálj meg mozogni, sportolni valamit.
2012. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor elhagysz egy adott szokást akkor helyette üres hely marad amit egy másik szokás tölt majd ki. Ha nem döntöd el tudatosan hogy mi fogja pótolni a cigarettázást, akkor " a szokás választ meg téged " és ez a szokás sokaknál az evés szokott lenni, de ha hozol egy tudatos döntést, hogy cigarettázás helyett valami mást fogsz csinálni akkor már az evési kényszer sem lesz olyan erős.
2012. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nikotin hiányzik és a megszokott mozdulatok. Ehelyett eszel, mint sokan mások. Én nem bírtam leszokni orvosi segítséggel sem, ezért az elektromos verzióra tértem át. Egy hónapja nem szívok analógot, de a nikotinról nem tudtam lemondani, sőt a dohányzás illúziójáról sem, csak füst helyett gőzpárában ülök. Most már elmondhatom, hogy az eltelt 30 nap alatt nem híztam, és sokkal szabadabbnak érzem magam.
2012. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig 3 óra volt a maximum,ameddig bírtam.Ezaaaaaaaz....
2012. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint dohányzás nélkül.
2012. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem elszürkültek a napjaim, hanem idegbeteg voltam! (Goromba és agresszív.) Az ismerőseim - pedig drukkoltak a leszokáshoz -, azt mondták, jobb, ha rágyújtok. De mivel üldözik a dohányosokat,végül átszoktam elektromosra. De azt mondják/írják, hogy az idő múlásával egyre könnyebb elviselni a nikotin elvonást, vizet kell inni és nem szabad rágózni (!) Én kb. 10-12 órát bírtam, de lehet, hogy bennem van a baj. :)
2012. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább jobban érzem magam,amióta leszoktam.Pedig én sem voltam könnyű eset...fejben dől el.De mondjuk az evés nálam is megy,főleg a csoki és a kakaó:)
2012. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!