Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Könnyen sikerült leszoknotok?...

Könnyen sikerült leszoknotok? Én 3 napja nem szívom, de még nem akartam senkit se megölni.

Figyelt kérdés

Ugye lesz ez még sokkal nehezebb is? Remélem amúgy, hogy nem mert eddig mindig a féllelm tartott vissza, most viszont azt lehet mondani, hogy vizonylag nyugodtan tűröm..Nektek hogy ment?

Akik kizárólag akarattal gyűrték le, azok mire gondoltak, mikor jött a vágy, hogy cigi cigi cigi??



2012. márc. 3. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem az első 2nap volt talán nehéz, utána meg már éreztem fizikailag hogy napról napra jobban érzem magam :D tehát utána már eszembe sem jutott volna rágyújtani

meg bennem volt, hogy ha már ennyit megtettem, nem fogok "visszaesni" :D

2012. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bedixx válasza:
Én 20év után raktam le lassan 4 éve egyik napról a másikra .2-3 hónappal utána párszor álmomban dohányoztam ,úgy riadtam fel hogy hogy lehettem ekkora hülye ,már milyen régen nem cigiztem most meg minek :).Azt tudom ajánlani találj ki valami elfoglatságot helyette ,ugyanis a nikotin éhség után a megszokott mozdulatok is hiányoznak sok leszokó ezzel nem számol nagyon jó dolog pl :ha helyette készítesz laza limonádét és iszol 1 pohárral ezt könnyen meg lehet unni és mire elhagyod már le is szoktál teljesen + a "c"vitamint a dohányzás nagy mértékben elvonja a szervezettől .Hidd el napokon belül érezni fogod hatását.Hja és mindenkinek dicsekedj nyugodtan mekkora erőd van hozzá ,ha te magad is halhatod könnyebben elhiszi a tudatod .5-6 hónap után már nem számolod a napokat és az Isten se fog rávenni ja és az első 2-3 hét nemeldohányzott lóvét kölcsd eszement dologra ne sajnáld a lét.Nagyon sok erőt hozzá DRUKKOLOK ne viccelj már 4 napja!!!!!!SOK SIKERT!!
2012. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 évig dohányoztam, utána mikor abbahagytam, 1 hétig volt szar. Utána már egyre kevésbé hiányzott, ma meg már nem is gondolok rá. Szóval sok sikert neked is!
2012. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásotokat, ezek szerint ha igazán elszánta magát az ember vagy ha csak megérkezett az a változás ami mindenre kiterjed akkor megy ez is gond nélkül.. Nálam ez most egybe esik egy szakítással.

Én 2000 őszén szoktam rá a cigire, 15 évesen szóval több mint 10 évig szívtam és ez a legmeglepőbb, hogy nem hiányzik úgy, hoyg megőrüljek érte. Mintha ilyen beletörődés szerüséget éreznék. Fura.

Remélem mások sem szenvednek nagyon, mindenkinek kitartást kívánok.

2012. márc. 5. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!