Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki olvasta Allen Carr Rövid...

Ki olvasta Allen Carr Rövid úton című könyvét? Sikerült e leszoknotok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, én olvastam, nagyon szerettem volna leszokni. Kipróbáltam, sajnos nem jött össze, megvoltam cigi nélkül egy hónapig, utána győzött a vágy, rágyújtottam. Nekem úgy sikerült letennem, hogy egyszer elszívtam az utolsó szálat, kijelentettem, hogy innen, és ne tovább, és soha többet nem. Pokoli szenvedés volt utána hosszú ideig, de sikerült:)Amúgy a könyv egyáltalán nem rossz, bátyámnak ezzel sikerült leszoknia.
2011. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én egy évre hagytam abba,fogalmam sincs miért szoktam vissza.Már egyáltalán nem hiánzott.
2011. ápr. 18. 11:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbáltam, rágókat, tapaszokat, de csak szenvedtem a cigihiánytól, nem sikerült leszokni. Aztán jött ez a könyv, amiben nem hittem, de gondoltam veszteni valóm nincs, elolvastam, és ezzel sikerült leszokni. Már több mint egy éve nem cigizek, nem is hiányzott egy percig sem, nem volt cigihiányom mióta elolvastam. Furcsa, még mindig nem értem hogy lehet, de így igaz.
2011. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam,és nem sikerült ezzel leszoknom.Nagy igazság van benne!! De nekem nem jött össze, nem volt rám jó hatással sajnos.
2011. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző is én vagyok.. Faterom úgy szokott le 10 éve már, hogy szomszédja kért tőle egy szál cigit.. ő kivett 1 szálat, volt majdnem 1 doboz cigije.. és nekiadta a szomszédjának a többit. Azóta se szívja.. Már annyiszor mondtam neki hogy szeretnék példát venni róla, de én még nemtudtam elérni sajnos.
2011. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
állítlag használ, ha a jövőhetet sem bírom ki akkor én is leolvasom:DXD
2011. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, szerintem jó. 20 év után szoktam le feleségem egy nappal utánam hagyta abba. És siker. Ennek 1 éve már. Lehet nincs hozzá köze a könyvnek, mert olyan dolgokat ír le amiket úgyis tud mindenki, de ki tudja...
2011. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt a könyv: [link]
2011. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bátyám olvasta el először és sikerült leszoknia. Aztán ő tanácsolta nekem és Én sem dohányzom már 2 hónapja :). Csak ajánlani tudom a könyvet! Aki fél elolvasni az fogja fel úgy, hogy veszíteni nem veszíthet semmit.
2011. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én kudzu tablettát szedek.. jobban megy mint gondoltam.. ma nem szívtam el csak 1 szál cigit, az is egy 1milis multifilter volt. Semmi több,és nem is vettem cigit. Nem is akarok.. és eszembe sincs rágyujtani, de már nagyon ki voltam és rágyujtottam.. de nem kell úgy maga a cigi..
2011. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!