Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés félek tőle! Megoldások?

Alcoholic kérdése:

Cigizés félek tőle! Megoldások?

Figyelt kérdés
Nem tüdőzöm le a füstöt! Úgy tudom ettől szájrákot kaphatok! Ettől baromira félek! Nem tudok aludni se! Mennyire komoly ez a szájrákos dolog? Kb. Hány doboztól lehet már? Eddig vagy 3 dobozt szívtam el ha azt mondjátok hogy tegyem le akkor dobom is ki! Nyugtassatok meg nagyon félek! :( Szüleimnek nem mondom el! Ja és nem vagyok rászokva a cigire! Kibirom nélküle simán! 15/F
2012. jan. 11. 21:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem nyugtatunk meg, igenis lehetsz rákos! Dobd ki a cigit a p.icsába!
2012. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha most eldobom vagyis már kidobtam lehetek még? Többet nem szívok! Most nagyon beijedtem!
2012. jan. 11. 21:58
 13/24 .:Laci:. ***** válasza:
66%

akár 1 száltól is lehet szájrákod ha olyan a szervezeted, nem kell cigizned se, hogy rákot kaphass. sokan vannak akik életükben 1 szálat se szívtak el, mégis tüdőrákban haltak meg. kaphatsz szájrákot attól, hogy nem tüdőzöd le, attól is ha letüdőzöd. ez egy ördögi kör.


én 6 éve szívom és nem bírom letenni. erős cigit szívok naponta egy dobozzal kb, többször próbáltam már de nem sikerült letenni csak úgy magamtól. most gondolkozom rajta, hogy elkezdek használni valami segédeszközt, hátha akk elérek valami eredményt.


tedd le a cigit, csak azért ne szívd mert a többiek is szívják, nem leszel tőle több, inkább kevesebb. egy nem dohányzó ember bemehet bárhová, de egy dohányzó már kevésbé, egyre több helyről kitiltják őket. arról nem is beszélve, hogy sok csaj azért nem jön össze veled mert cigizel és büdös cigi szagod van.

2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A szervezetem erős! Pl: a családba apa anya rotavírusos lett tudjátok baromira fertőző de én nem kaptam el! Akkor az uncsim himlős lett és előtte egy nappal megpusziltam nem kell félreérteni azt se kaptam el....
2012. jan. 11. 22:03
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodj meg,nem leszel szájrákos még 3 doboz cigitől!De tedd le,nagyon egészségtelen!Azt,hogy hány doboztól lehet rákos az ember,nem lehet megmondani.Ez egyénfüggő.van egy rokonom,aki naponta 2 dobozzal szív,ami írtózatos adag,eddig mégse volt baja,viszont hosszú távon,tuti beüt nála valami.Na,én a kérdésedre válaszoltam?Nyugodj meg,ez a lényeg!!
2012. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen ez már válasz! Köszi! :)
2012. jan. 11. 22:52
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Most még simán leszokhatsz róla. És ez a megoldás. Többet nem kell félned se a szájráktól, se a tüdőtől.
2012. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Azér sokat kell elszívni ahhoz, hogy rákod legyen. Egyébként nem vagyok annyira jártas a témában, de ha nem tüdőzöd le szájrákot kapsz, ha meg letüdőzöd, akkor meg tüdőrákot... Most akkor nem tökmindegy? Nem kell dohányozni, és akkor nem is károsítod magad, és rengeteg pénzt meg tudsz spórolni, főleg mivel folyamatosan emelik az árát.

Ja, és tényleg előny a lányoknál (mármint a normálisabbaknál) ha nem cigizel, mert akkor nem kell arra várnia mindig, mielőtt bementek egy zárt helységbe, hogy elszívd, nem kell szagolnia rajtad egész nap azt a bűzt, és a cigi helyett esetleg vehetsz egy szál virágot neki.

2012. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

 . . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--

2012. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Fake. Amúgy az ilyen menőzős gyökerenek egy nagy sokk tényleg használ. Minek cigizel, ha nem érzel rá késztetést, és végképp minek ha nem tüdőzöd le. Szarf*szú.
2012. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!