Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szédülök cigizés közben?

Miért szédülök cigizés közben?

Figyelt kérdés
bele szívok egyet kettőt és elkezdek szédülni. nem nap mint nap cigizek csak alkalmakkor.és akkor mindig szédülni kezdek. miért lehet ez ?
2011. dec. 29. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Talán mert a nikotin idegméreg.
2011. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A nikotin a vegetatív, szimpatikus idegekből noradrenalint, a mellékveséből adrenalint, az agyalapi mirigy hátulsó lebenyéből antidiuretikus hormont tesz szabaddá. Ezekből eredő perifériás hatásai: a vérnyomás, a szívfrekvencia növelése, verejtékezés, a vizeletelválasztás csökkenése, a vér szabadzsírsav-szintjének növekedése. A gyomor-bélmozgások általában lassulnak, ugyanakkor a székelési reflex megindulhat.
2011. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
De olyan jó érző szédülés, nem?;) Én is csak alkalmakkor gyújtok rá, de az első száltól mindig beszédülök, közben hallgatok egy kis dubsteppet és aaaahw:D De az volt a legjobb, amikor kifeküdtem egy dombra, és 1 hónap cigizés nélkül eltöltött idő után, életemben először szívtam fekete Dunhillt(erős, minőségi cigi)miközben szólt a fülemben az "everybody loves me"...hát életem egyik legszebb élménye volt:D
2011. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
oh haver nálam is így volt kezdő koromban rengeteg ilyen volt. Tudod a kezdők sz*rul tűdőzik le nem a tűdőbe megy hanem nagy része a gyomorba kis hasfájást és igen erős szédülést okozhat. De ne aggódj ez elmúlik ha rendesen letüdőződ. Hát képzeld amikor nagyon nagyon kezdő voltam még egy doboznál többet nem szívtam el 1 doboz kb 1 hétig tartott :) volt olyan hogy elszívtam egymás után 2 cigit és úgy beszédültem "beálltam" hogy fetrengtem a hóban :) úgyanis ennek már 2 éve :)
2011. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A cigitől hasmenés, hányinger, szédülés, bőrkiütés, ekcéma, pikkejsömör, orrvérzés fülzúgás inpotenciát is lehet kapni sőt a fejen jelentkező hólyagokról nem is beszélve fáj viszket vérzik én is át estem ezeken de mióta nem szívom azóta ezek elmúltak.
2011. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Azért szédülsz, mert agyhalott vagy. Csak mint az összes ember, aki szívja ezt a szart... :)
2011. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Imadlakemese Broki vagy!
2011. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb agyhalott! :D
2011. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azért mert túl erős cigit szívsz.

Ajánlom, hogy minél gyorsabban szokj le. :D

2011. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem szívok erős cigit :) mentolos Bond-t szívok és tényleg csak alkalmakkor. és nem fogok leszokni mert RÁ SEM VAGYOK SZOKVA! :) ha nem szívok egyáltalán nem hiányzik .
2011. dec. 30. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!