Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés félek tőle! Megoldások?

Alcoholic kérdése:

Cigizés félek tőle! Megoldások?

Figyelt kérdés
Nem tüdőzöm le a füstöt! Úgy tudom ettől szájrákot kaphatok! Ettől baromira félek! Nem tudok aludni se! Mennyire komoly ez a szájrákos dolog? Kb. Hány doboztól lehet már? Eddig vagy 3 dobozt szívtam el ha azt mondjátok hogy tegyem le akkor dobom is ki! Nyugtassatok meg nagyon félek! :( Szüleimnek nem mondom el! Ja és nem vagyok rászokva a cigire! Kibirom nélküle simán! 15/F
2012. jan. 11. 21:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Simán lehet pikk pakk szájrákot kapni,menj orvoshoz!
2012. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Figyu csipszar,szánalmas vagy

1;Taknyos vagy!

2:Attól nem leszel jampi,hogy cigi van a szádban

3:Mi a f×sznak szívod ha nem tüdőzöd le?

Bolond.....

2012. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Letüdőzés nélkül mi a franc értelme van? Divatból? Hogy ne rekesszenek ki? Ráadásul ennyi ésszel...Ahoz évtizedekig kéne szívni, hogy bármilyen rákot kapj...
2012. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna, akkor is írnám, hogy ne cigizz. a szájrák még csak hagyján!!! Attól nem leszel nagyobb és menőbb, sőt...Ciki a cigi.
2012. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
90%
Tedd le és dobd ki!
2012. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1. Legyetek olyanok és ne nézzetek hülyének.. Félős típus vagyok ne baszakodjatok velem.:(


Most akkor 3 doboztol lehet szájrákom vagy tüdő? :S Ki is baszom a cigit

2012. jan. 11. 21:47
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Fél tőle, nem tud aludni, de azért szívja :D Mit megnem tesz az ember, hogy ne rekesszék ki...
2012. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
50%

a három doboz egy fiatal szervezetre már káros. Főleg az, hogy szívod. Költsd a pénzed egészséges dolgokra.

napi egy doboz cigi darab-800 Ft.- Miatta élsz 10 évet,2920000 Forint a mai árakon számolva.

Ennyi pénzen mi mindent tudnál csinálni egészségesen, fehér fogakkal?

2012. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
3 doboz az semmi. Több szennyet beszívsz, mikor végigmész az úton a városba. Már írtam, hogy több évtizedig kéne szívni, hogy kialakulhasson a rák (de akkor sincs nagy esélye, hogy kialakul, csak ha hajlamos vagy rá)
2012. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De nem a kérdésemre válaszoltok :( félek a kutya rugja meg :)))
2012. jan. 11. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!