Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lesz velünk dohányzókkal?...

Mi lesz velünk dohányzókkal? Ha már az utcáról és az otthonunkból is kirekeszt az állam?

Figyelt kérdés
Csak dohányosok írjanak.
2012. jan. 11. 18:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én azt mondom hogy minket csesztetnek de a parlamentbe ugyanugy szívják. Én rágyújtok a vasútállomáson vagy éppen ahol nem lehet( ami nem igaz mert türelmi idő van) akkor hatan ugranak rám és büntetnek meg de ha valamelyik nagy főnök a parlamentbe vagy valahol rágyújtanak még kezet is csokolnak nekik... Kit mért zavar ha valaki dohányzik nem nyomom senki fejébe... és mindeki hagy döntse el hogy mit tesz magával
2012. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Az elítélt bűnözőknek jogaik vannak. Pf"


Jogai minden embernek vannak. Nekik viszont pont, hogy KIMENNI nincs joguk, ezért értelemszerűen ezt valahogy meg kell oldani. Most nehogy már azon legyünk fennakadva, hogy nekik lehet, amikor a valódi probléma az, hogy másoknak nem lehet.

2012. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

"Kit mért zavar ha valaki dohányzik nem nyomom senki fejébe... és mindeki hagy döntse el hogy mit tesz magával."

Éppen erről van szó, hogy nagyon sok embert, aki nem dohányzik, zavar mások cigifüstje. Van amelyik mondja, van amelyik nem, de a lényeg, hogy sokan vannak, akiket zavar. Sőt vannak olyan dohányos ismerőseim, akik elmondták, hogy más füstje őket is zavarja néha, hiába cigiznek ők is. És amit már korábban is mondtam, hogy a dohányzásra vonatkozó törvényt nem a dohányosok ellen hozták, s nem akarnak veletek kiszúrni, hanem a nem dohányzók miatt van ez az egész kitalálva. Egyébként meg nagyon sok helyen simán meg lehetne oldani a dohányzást, ha kitalálnának valamit a szellőzésre. Volt egy hely ahová elég gyakran jártam az ismerőseimmel, akik közül sokan dohányoznak is. Nyolc órára, mire megtelt a hely annyira füst volt, hogy csípte az emberek szemét, az ablakot kinyitottuk, viszont akkor meg mindenki fázni kezdett. Két na múlva is éreztem a kabátomon a tömény cigi szagot. Nagyon kellemetlen volt. És nagyon sok ilyen hely van. Ha már nem is tiltják ki a cigit, legalább egy szellőztető berendezést valahogy megpróbálhatnának biztosítani. Szerintetek nem így van?

2012. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!