Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 19 éves vagyok és kb havonta...

19 éves vagyok és kb havonta bedagad cseresznye nagyságúra az állam allti nyirokcsomóm! :S Félnem kellene? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
mi lenne - krónikus fertőzés, amit meg kéne nézess a házidokival
2011. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom. Vérvételre küldtek és vizsgálgatták. Sokminenre nem jutottak vele. Aztán jött egy extra-extra duzzanat (mindegyiknél sokkkal sokkal csúnyább) és egy extra-extra herpesz (soha nem volt és azóta sincs herpeszem). Azon egy injekciós kezeléssel átverekedtem magam és azóta nem jött ki többet.
2011. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Uhh, nekem is kijött egy nagy herpeszem. De múlt évben már voltam vérvételen és minden rendben volt, akkor is ilyen problémáim voltak.

Milyen szurit kaptál és hova? :S Nem akarok szurit :S

2011. nov. 24. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öcsémnek is volt, hasonló korban, mint amennyi idős most te vagy. Neki az orra melleti nyirokcsomó duzzandt be rendszeresen hatalmasra. Neki egyértelműem fertőzés volt, lekezelték.


Szerintem nem kell félned, de egy dokinak jó volna mielőbb megmutatni.

2011. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Halló,


próbáld meg a "Silicea C 30" nevü homeopatikus orvossággal!

Havonta 1x 3-5 golyócskát kell bevenni belöle, fontos, hogy a kávéivásról le kell mondani, mert az megszünteti a hom. gyógyszer hatását!!


A Silicea egy ragyogó szer, nagyon sok dologra jó, a "homepatikus szépségkúra", mellékhatása nincs!


Sok sikert!!

2011. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!