Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lesz velünk dohányzókkal?...

Mi lesz velünk dohányzókkal? Ha már az utcáról és az otthonunkból is kirekeszt az állam?

Figyelt kérdés
Csak dohányosok írjanak.
2012. jan. 11. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kérdező: az otthonából senkit sem rekesztenek ki. Utcákon is van hely ahol lehet dohányozni és van ahol nem, azonban a saját otthonodban annyit dohányzol amennyit akarsz.
2012. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 homo ludensz ***** válasza:
25%
Rá van írva hogy a dohány halált okozhat és ez igaz is. De maga az élet is halált okoz és nem ha hanem biztosan erre akár mérget is vehettek. Esszük azt a kitudja honnan hozták és milyen kézzel fogdosták gyümölcsöt a szuper marketek polcairól és csodálkoznak a nemdohányzók hogy felüti fejét bennük a rák. Igyanak rá kannás bort az talán segít.
2012. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Én feltenném, azt a kérdést, hogy mi lesz a kórházi betegekkel, akik dohányoznak? Úgy tudom, hogy a kórházak egész területén tilos már a dohányzás. Mi lesz? A betegek kijárnak az utcára a kórházból dohányozni???
2012. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Na és a börtönlakókkal mi lesz???


Kimennek a börtön elé és az utcán elszívják a cigijüket?

2012. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Na látod ez még jobb példa!!!! A kórházas vagyok!
2012. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A börtönökben továbbra is szabad, és a pszichiátriai zárt osztályokon is. Ez a két kivétel van.
2012. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az elítélt bűnözőknek jogaik vannak. Pf
2012. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"saját otthonodban annyit dohányzol amennyit akarsz."


Én arra gondoltam, hogy esetleg hoznak egy olyan törvényt, sem az utcán sem az otthonunkban nem lehet dohányozni csak államilag kijelölt helyeken, ahol kevésbé szennyezett a levegő. És nehogy a szomszéd feljelentsen vagy a feleség! a tiltott helyen való dohányzásért.

2012. jan. 14. 19:57
 19/23 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Olyan hülyeségeket írsz. Olyan helyre jelölnek ki a dohányosoknak helyet, ahol kevésbé szennyezett a levegő? De hát ezt mégis miért tennék? Nehogy maradjon egy kis terület, ahol frissebb a levegő az átlagnál? Szerinted ez logikus? Tényleg paranoiás lehetsz egy kicsit, ha azt hiszed, hogy a saját otthonodban is azt figyelik mikor jelenthetnek fel dohányzásért.
2012. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben a zűrzavaros világban minden elkébzelhető. Ez a mostani kormány hozott olyan törvényeket, hogy 10-15 évvel eszünkbe sem jutott volna akkor ez miért lenne hülyeség? mert mindennek a hátterében a pénz van most ön is hülyeségnek mondja de mi lesz később? milyen törvények?
2012. jan. 15. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!