Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van vki aki le akar szokni a...

Van vki aki le akar szokni a cigiről és már legalább 1-2 napja nem gyújtott rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindegy meddig nem szívod ha egy slukkot is szívsz onnantól kezdve újra dohányos vagy. Fater 9 évig nem szívta, és 1 száltól visszaszokott.
2012. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De miééért?Ha fél évig kibírnám cigi nélkül többet rá sem néznék!Mi kell ahhoz,hogy 9 év után vki visszaszokjon???Mondjuk én azért szívtam el az elsőt,mert ideges voltam doki előtt és utána elszívtam egyet.A második meg azért volt,mert a pasim nagyon felhúzott!!!
2012. jan. 6. 19:05
 13/15 anonim ***** válasza:

ha valamit el akarsz érni az életben akarni kell. leszokni is akarni kell. ha nem vagy képes leszokni, akkor semmire sem vagy képes.

én ezt mondogatom magamnak. ha rágyújtok, akkor magamnak okozok csalódást, azt meg nem szeretnék, úgyhogy nem gyújtok rá. :D

2012. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a segítséget!Rájöttem,hogy vmit nem jól csinálok,hogy ezt elolvastam és nem csak a cigiről van szó!Nagyon kell változtatnom az életemen,csak erő legyen hozzá!
2012. jan. 7. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!