Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan itt, aki már legaláb...

Van olyan itt, aki már legalább 5 éve letette a cigit és azota sem gyujtott rá?

Figyelt kérdés
Már majdnem 3 hónapja letettem a cigit, de folyamatosan látom ismerőseimnél, hogy 1-2 akár több évig sem cigizett, és ugyan ugy visszaszokott. van itt olyan akinek sikerült már legalabb 5 vagy több éve abbahagyni? lehetséges egyáltalán hogy soha ne gyujtsak rá?

2011. nov. 24. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az akaratodon, múlik, úgy mint ha nem is dohányoztál volna soha. Ne gyújts rá, hidd el nem éri meg. 8 éve cigizek 2 éve próbálkozok a leszokással, de egyelőre sikertelenül:(((
2011. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, én is közel 8év után hagytam abba. lassan 3 honapja. csak nemtul jokat hallok ismiktől.
2011. nov. 24. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

13 évig szívtam, még csak 4 hónapja vagyok füstmentes. Ha agyban eldöntötted, hogy nem fogsz többet rágyújtani, akkor az úgy is lesz. :) Az én ismerettségi körömben is sokan visszaszoktak több év után. meg is kérdeztem őket, hogy miért... egy stresszhelyzetben ez volt az első gondolatuk, és ahelyett, hogy elhessegették volna ezt a gondolatot, beültek az autóba, és az első boltban megvették a cigit. Bízz magadban, kitartást kívánok a továbbiakhoz, a füstmentes élethez! :)

(Nekem az segít, hogy bíztatom a még dohányos ismerőseimet, családtagjaimat, hogy szokjanak le, fórumokon ismeretlenül is támogatom a hasonló cipőben lévőket.) :)

2011. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a férjem 10 éve nem cigizik, én még csak 3 éve. de sose kívánom meg. sőt...még zavar a szaga, pláne ha a ruhám büdi lesz
2011. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg már több mint húsz éve nem dohányzom. Szerintem nyertem.
2011. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 éve vagyok tiszta, előtte 7 évig szívtam, napi 1 doboz szinten. Rájöttem, hogy tudnék sokkal egészségesebben is élni.

Édesapám 32 évig dohányzott, 4 éve tiszta. Igen, nagyon könnyű visszaszokni, vigyázni kell, de akaraterő kérdése. Bátyjám 5 év után egyik napról a másikra szokott vissza.

2011. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kilencedik éve nem dohányzom. Előtte sok évig napi egy - másfél dobozzal szívtam. Már nem hiányzik...ha másét érzem zavar. Fejben dől el, hidd el ha akarod sikerül neked is. Kitartást kívánok.
2011. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a "visszaesés",azon múlik,hogy miként élted meg a leszokást!HA leszoktál,és azt érzed hogy ááááj a francba,micsoda mártír vagyok,leszoktam hogy jobb legyen a családomnak,több pénzem legyen stb.stb..meg ha azt érzed hogy TE áldozatot hoztál,akkor mindíg is benned lesz ez a tüske,és hidd el,lesz egy olyan alkalom hogy újra meggyújtod..DE ha úgy éled meg hogy soxor átfuttatod az agyadon hogy:de jó hogy leszoktam,sokkal jobban érzem így magam stb..stb..akkor egy idő után ez így épül be a fejedbe,és így is marad!ja,és sajnálni fogod azokat akik köhögnek,csórók,mégis szívják!
2011. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!