Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van vki aki le akar szokni a...

Van vki aki le akar szokni a cigiről és már legalább 1-2 napja nem gyújtott rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos van, úgy volt, hogy én is leszokom elsejétől, de akkor tudtam meg azt a nagyszerű hírt, hogy nem is lesz idén 1000Ftos cigi, és azonnal kitöröltem a fejemből ez a butaságot, hogy leszokom. 18F
2012. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nálam benne van az is,hogy rohadt drága,de nem csak ez miatt akarok leszokni.Most 3. napja nem cigizek és sokkal tisztábbnak érzem magam!Egyik kocsmáros ismerősöm mondta,hogy ez év közepéig 800 ft lesz egy doboz cigi.Sztem ez is gáz!Akkor nem akarod velem együtt letenni a bagót??? :D
2012. jan. 3. 18:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Az év végéig 3x fog emelkedni a cigi ára, év végére összesen kb 100 Ft-al. Leszokni sosem akarok róla, mert imádom, de azt eldöntöttem, ha 1000Ft fölé megy az ára, akkor csak mértékkel fogom fogyasztani(4-5-6 szál 1 nap). A mértékkel fogyasztás menni fog, mert már többször is volt, hogy abbahagytam akár 1 hétre is, és semmi rosszat nem éreztem, pedig 3 év alatt már hozzá lehet szokni, és 1 dobozzal elszívok minden nap. Csak akaraterő kell, az meg nekem van akkora, ha súlyban mérnék nehezebb lenne mint a föld:D De ha te le akarsz róla szokni, akkor sok sikert kívánok neked:)
2012. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*Föld nagybetűvel szorri:)
2012. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! Ezt a rohadt e cigit szipákolom egyfolytában! Meg nyalókázok, meg ropit eszek. Elsején szívtam el az utolsót, (még 31-ről elsejére virradó éjszaka)és azóta nem. Szerintem ez a leszokás túl van lihegve. E-cigivel csak az nem tud leszokni, aki nem akar. Mondjuk hogy az e-cigiről hogy fogok leszokni, azt én sem tudom:D
2012. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

énis pont 3 napja nem gyújtottam rá :D de am nem is hiányzik :D ha arra gondolok nagy ritkán h el kéne szívni egy szálat, akkor inkább megeszek egy banánt vagy almát.

és minden egyes nappal egyre büszkébb vagyok magamra :D már nagyon régóta le akarok szokni, csak most vettem rá magam sajnos, pedig ha tudom, h ilyen egyszerű akkor már rég letettem volna és most lenne egy csomó pénzem :D

2012. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha gondolhatjátok tarthatnánk egymásban a lelket!??? :)
2012. jan. 5. 07:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor kórházban voltam abba hagytam egy hónapra, csak utána csalogattak a boltba, és vettek nekem a haverom "ajándékként" egy csomag marlborot. Khm, azzal az egy szállal amit anno elszívtam, vissza is szoktam, ennek már lassan két éve.
2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
még mindig bírod, kérdező? :D
2012. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nehezen! :) Egy-két szál azért elment! :)
2012. jan. 6. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!