Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le?

Hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve cigizek, és nem rég töltöttem be a 17-te. A barátaim vittek bele a dologba, és most már, úgy érzem, nem tudok leszokni...

Előre mondom, hogy az ilyen rákot kapok meg budös lesz a ruhám féle jo tanácsok nem használnak. Sokszor megszégyellem magam, mikor az utcán valaki megnéz, ha cigizek..

Valamint a fiúkat ez zavarja? (dohányzokat és nem dohányzokat egyaránt)


2011. dec. 24. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igaz cigizek, de férfi létemre biztosan nem jönnél össze olyan lánnyal, aki cigizik, hiába hogy én is füstölök de ez egy lánynál undorító szokás.
2011. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú hallod, én leszokom a felemelt cigiárak miatt. Szokjunk le együtt. Én 2 dolgot találtam ki, az egyik az e-cigi, a másik a nyalóka. Az e-cigit majd mindig üres dobozba teszem, hogy meglegyen a "kiveszem a cigit a dobozból" feeling. Nyalóka meg finom, és remélem pótolja majd a mozdulatsort.
2011. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válasza igen érdekes, még neki vannak fent tartásai... :D


Kérdező: Ne viccelj már, fél év cigizés semmi! Én 9 éve dohányzom, na nekem nehéz leszokni... Az hogy kit zavar kit nem, az nem, nem függő! Én most kaptam karácsonyra e-cigit, ahogy észrevettem lesz szerencsém vele leszokni, DE ez is csak akkor megy ha tényleg le akar szokni az ember. Olyan mintha cigiznék, még a gőz is hasonló, egy ami hiányzik az az érzés mikor úgy jó rendesen lemegy a tüdőbe a füst.:) Egyébként ebben is van nikotin, tehát elvonási tünetem nincsen, inkább a mozdulatsor hiányzik. Januártól ezzel fogok leszokni:) Szerintem neked még menne ilyenek nélkül is, csak el kell magad határozni, nem cigizel még olyan régóta. Bár nekem is több eszem lett volna akkor...

2011. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kinél hogy vált be, de én fejben döntöttem el. Elhatároztam, és másnap már nem gyújottam rá. Az sokkal nehezebb, ha az adagot próbálod csökkenteni. Kín szenvedés. Most már undorodom a cigitől.
2011. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20év után hagytam abba.Egy jo döntés ennyi az egész,csak tartsd a döntésed mindig szem előtt.És nézd a pozitiv oldalát,megmarad csomo pénzed,ha napi egy dobozzal szivsz,az egy kocsi törlesztörészlete havonta.Nem lesz büdös a szád sem a ruhád,és nem visz el az infarktus vagy a tüdőrák időnap elött.Kb ennyi a lényeg.
2012. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy ket evvel ezelott, meg altalanosban szinten belevittek a jobaratok, akkor is fel evig ment a dolog. Akkor egyik naprol a masikra sikerult elhanyni. Viszont most egy csomo problemam van, mindig felbosszantanak, eleg agressziv szemely vagyok, de igy megnyugtatom magam, hogy mindjart megyek, cigizek egyet es maris megnyugszom. tudom, hogy ez nem megoldas es meg kene tanulnom kezelni a dolgokat, de ez igy nagyon egyszeru nekem
2012. febr. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!