Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet leszokni a dohányzá...

Hogy lehet leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Kipróbált módszerekről érdeklődnék!

A "kemények vagyunk és nem gyújtunk rá és kész" módszer az már többször bedőlt nálunk, úgy, hogy kell valami más módszer!!


2011. dec. 17. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nikotin tapaszt vagy rágót próbáltad már?
2011. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha nem vagy kemény és nem tökéled el magad, sosem fogsz leszokni és milliókat is elkölthetsz különböző sz*rokra, amiktől állítólag le fogsz szokni. Ennyi. Nincs ebben semmi titok.
2011. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
a dohányzásról meg csák norisz szokik le.
2011. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hát én kb már 5 hete nem cigizek... hogy is mondjam a leszokás akármilyen furcsán hangzik nem igazán volt nehéz három dolog kell hozzá szerintem. Az egyik valami betegség ami szerintem azért kell hogy a fájdalom elvonja a figyelmed az elvonásról meg úgy egyébként a cigiről is (bár nekem egyáltalán nem voltak nagy fájdalmaim), a másik pedig egy elhatározás, a harmadik pedig elkerülni az olyan helyeket és szituációkat ahol cigizik az ember... nálam ez úgy történt h erősen begyulladt a fülem és mikor feküdtem az ágyba már majdhogynem aludtam (azt hiszem ez az alfa állapot lehet :D ) nos akkor elhatároztam vagy inkább eldöntöttem, hogy ugyan én többet nem cigizek! és nem is cigiztem igaz másnap egyet elszívtam egy utolsót és tényleg az volt az utolsó.. mikor ráakartam gyújtani vagyis már arra készültem akkor mindig azt mondogattattam magamban h nem nincs cigi!


egyébként ha ez nem jön be mert pl nem sikerül egy betegséget hirtelen összeszedni akkor itt egy könyv egy kemény cigisről aki leszokott... érdekes könyv bár csak bele-bele olvasgattam de pont akkor akadtam rá mikor már nem cigiztem, úgyhogy rajtam nem segített. Szal' a könyvet csak olvasni kell és leszoksz, közbe lehet cigizni is nem tilt nem kötelez a könyv semmire ja és a könyv:


[link]

2011. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rokonnak a: megrémít az orvos, és nem veszünk többet módszer vált be leginkább. 5 éve nem gyújtott rá.
2011. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Sehogy, Nem fog menni...
2011. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha függő vagy, akkor gyenge vagy. Azért vagy függő mert nem vagy elég erős ahhoz, hogy teljesíts. Hogy változtass dolgokat. Ezt először magadban kell tisztázni. És ha tényleg nem vagy annyira erős, akkor egészítsd ki különféle módszerekkel. Tapaszok, rágó, elektromos cigi, ami most nagy divat. Ha magadban nem tudsz dönteni, nem fog menni. Minden kezdet nehéz. Itt is az eleje nehéz csak. Utána már lesz annyi szellemi erőd, ami motiváljon arra hogy ha már elkezdtem, akkor végig is csinálom.


Sok sikert!

2012. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Hát én kipróbáltam a rágogumit elsönek nemjött be aztán milió egy praktikát kiprobáltam egyik sem járt sikkerel de hál istennek olyan barátot találtam magamnak aki nem dohányzik és nem szereti ha én is dohányozok ezért ugy határoztam egyik reggel felkeltem és azt mondtam máma nemgyujtok rá és nemis gyujtottam rá és ez így ment egy álló hétig azóta rá se gyujtottam már fél éve. csak annyit tudok ajánlani hogy teis atározd el ha nemkell a tüdörák sárga fogak büdös ujjak fekete tüdö és hogy nemtudsz mozogni mert nembirod ezért jobb ha elhatározod azt hogy véglel leteszed. [ bocsi ha félreirtam valamit.! ]
2012. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Akaraterő kérdése az egész! Ezen múlik minden! Én 7 év után szoktam le, anyukám 25! Ha az van a fejedben,h "de én szeretek cigizni,de le kéne szokni" akkor nem fog sikerülni! Ehhez is kell az a bizonyos kattanás, mint a diétázáshoz! Senki nem tud segíteni! Nézd az egészségedet! És nem utolsó sorban a pénztárcádat! Amit cigire költesz sokkal értelmesebb dologra is költhetnéd! Sok sikert!
2012. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!