Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg ennyire nehéz leszokni?

Tényleg ennyire nehéz leszokni?

Figyelt kérdés
Én még soha sem próbáltam ki és nem is fogom, de nem tudom elképzelni, hogy mi ilyen nehéz a dohányzás leszokásában?
2011. szept. 7. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Először persze mindegyik azt mondja, hogy "Ugyaaaan, mit nem lehet ezen abbahagyni?? Nekem tuti sikerülni fog, én nem szokok rá" Aztán egy idő után idegrohamot kapnak, ha nem gyújthatnak rá. Nem a levegőbe beszélek, ezt többeken is láttam.

Ráadásul azt mondják, hogy leszokni sosem fogsz, max nem rágyújtani hatalmas erőfeszítések árán, mert aki egyszer úgy ahogy van rászokott, annak "kampó" ÚGyis meg fogja kívánni előbb utóbb

2011. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ez így nem igaz. én már 15 éve nem gyújtottam rá, és jól meg vagyok nélküle, bár a körülöttem élők még mindig dohányoznak, én nem kívánom meg mellettük.
2011. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
megvan még neki. ha nem lenne, a hangja is vékonyabb lenne..........
2011. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!