Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nehéz leszokni a dohányzásról?

Nehéz leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
10 éve szívom, és most abba akarom hagyni. Egy csomó pénzt elvisz, ráadásul egészségtelen is. Mindenki azzal ijesztget, hogy nagyon rossz lesz.
2010. szept. 9. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Függ attól is hogy mennyi volt a napi adagod,de az első pár nap mindenképp nehéz lesz.Arra figyelj hogy ne nassolás legyen a pótcselekvés a cigi helyett mert akkor könnyen meghízhatsz :))
2010. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igazuk van. De nem lesz könnyű, mert függő vagy. Bármiről baromi nehéz leszokni, amitől függők vagyunk, legyen az cigi, pia, cukor, kábítószer, társ, számítógépes játékok, szerencsejáték, kaja (ezért nehéz lefogyni is).


Egy rokonomnak az e-smoker nagyon bejött, karácsonyra kapta, és azóta nem dohányzott. www.e-smoker.hu

2010. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt neked kell akarnod tényleg, nem fölkészülgetni rá, hogy majd lelteszed meg ilyenek, hanem nem szívni és szarni a többi részre.
2010. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 40 évig szívtam, most meg a sok gyógyszert szívom, levegőm nincs gondolkozz!!! De nagyon gyorsan!

Nem nehéz leszokni csak akarni kell. Én például tapasszal szoktam le,hajnalban felragasztottam /3körül/ és visszafeküdtem 6kor mikor felkeltem már nem is kívántam.Nappal elvoltam este volt rossz,de akkor meg korán lefeküdtem és eltelt egy nap.3 adagot tettem fel ahogy elő van írva fokozatosan.

SOK SIKERT!Azért értesist ha sikerült.

2010. szept. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsika! de valamit nem jól írtam a 3 adagot nem egyszerre kell feltenni hanem naponta.Csak drukkoltam magamnak ha egy füstmentes nap eltelt. Félre tettem a pénzt és jó cuccokat vettem belőle így díjaztam magam.Most meg mikor munkanélküli lettem ennek örültem a legjobban, mi lenne ha most is dohányoznék?!
2010. szept. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Allen Carr írt egy csodás könyvet aminek a segítségével le lehet szokni. Lehet hülyeségnek hangzik, én sem hittem el de 8 év cigizés után ezzel sikerült csak leszokni. Méghozzá fájdalommentesen, úgy értve hogy letettem és nem hiányzott többé egyáltalán, nem szenvedtem mint pl amikor csak úgy próbáltam leszokni hogy nem vettem cigit és majd belehaltam. A könyv után nem volt cigihiányom... sok embernek bevált. Megéri megpróbálni legalább. Olyasmi ez mint az agykontroll. Semmi nem kell hozzá csak egy könyv meg akarat.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
helló 19 éves fiu vagyok. 6 éve cigiztem, de már 1 hónapja nem szivom, nem kívánom és nem is akarom tovább szivni, én így döntöttem, ám erre azt a pozitív választ tudom adni hogy le akarsz szokni? mert akkor van esélyed leszokni, de ha csak mondod és utána ugyan ugy szívod akkor nincs esélyed, Légy szó kimondó. "Nem cigizek holnaptól" Én igy tettem, leszoktam a reggeli kávéról is mert az csak a bajt okozta. kávé+cigi, igen próbálj 1 nap ugy fel kelni hogy nem kávézol, és nem cigizel, megéhezel hamarabb mint szoktál volna, eszel eszel és nem gondolsz többé a cigire. Sok sikert
2010. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 19 éves fiatalembernek üzenem: DRUKKOLOK!!!

Írj havonta ha tudsz, az eredményedről.

Igazad van én a kávéról is leszoktam azóta nem ég a gyomrom, nincs epe bajom.Igaz reggel felkelés után reggelizem, délben keveset eszem este 6 vacsora alig. Igy tartom a sulyom,azelőtt nem reggeliztem, kávéztam, délben zabáltam délután és este zabáltam.Égett a gyomrom.

Minden dohányosnak ajánlom amit nemrég hallottam: ne a dohánygyárak zsebét tömjük hanem a magunkét!

2010. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sziasztok! én 10 év után tettem le, úgy, h állítólag rá sem voltam szokva... egyik nap úgy ébredtem miután elszívtam dobozom utolsó cigijét, hogy nem gyújtok rá többet. ez így is lett, és SOHA nem hiányzott... talán rá sem voltam szokva? :D de nem is gondolok rá. abszolút nem hiányzik. durva :D a leszokáshoz amúgy is csak elhatározás kell, de h ennyire könnyű lenne sosem gondoltam volna... soha semmi elvonási tünetem volt, viszont néha megkívántam a vaníliás karikát :D de meg se híztam. nekem szerencsém volt h ilyen könnyű volt, de ne adja fel senki. lehet ha valaki megpróbálja, neki is ilyen könnyű lesz, nem tudom ez mitől függ pedig rendesen tüdőztem a cigiket... na mindegy, sok szerencsét és kitartást mindenkinek! :) amúgy az elektromos cigi nem csak drága, hanem káros is. fogd azt tedd le. fokozatosan nem lehet leszokni csak ha leteszed és kész.
2011. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!