Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Carr, Allen: "Leszokni a...

Carr, Allen: "Leszokni a dohányzásról? Így könnyű" könyv segítségével leszokni?

Figyelt kérdés

Nos, 40 éves vagyok és szeretnék leszokni a dohányzásról. Le is fogok! :)

Olvasta valaki a fent említett könyvet, vagy ki milyen "segédeszköz" segítségével szokott le. Csak nagy dohányosok írjanak (napi egy doboz), vagy olyanok akik régóta dohányoznak.

Gondolkodom még az elektromos cigi vételében is, de tisztában vagyok azzal, hogy agyban dől el. Sorstársak, volt sorstársak tanácsait várom. :)


2011. júl. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

"de tisztában vagyok azzal, hogy agyban dől el. "


Még csak hallottad ezt a mondást. De nem érted. Ahogy megérted, már nem is cigizel. Ezt jelenti. De ezt sem érted. Még.

2011. júl. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy te értesz mindent, sőt azt hiszed, hogy ismersz is!

Kétszer sikerült megérteni, hogy mit jelent az "agyban dől el" fogalom, egyszer 2 évig, utána másfél évig nem dohányoztam, de valószínű, te sokkal jobban tudsz mindent!

2011. júl. 30. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, igen. Akik már ezerszer értették, azok valóban tudnak már valamit. Aki meg egyszer leszokott, az semmit sem tud. Van logikád.
2011. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem mástól kell várni a csodát. Nem vagy tisztában semmivel sem.


A cigiről a legeslegkönnyebb leszokni. Egyszerűen abbahagyod. Fel kell fogni ésszel és nem szabad áltatnia az embernek magát. Még egy utolsó szál, majd ettől meg attól biztos le fogok szokni, én akármikor abba tudom hagyni stb.


Nm másoktól kell a megváltást várni. Tessék megérteni minden cigisnek: ÖNMAGUNK MIATT KELL LESZOKNI és SAJÁT MAGUNK TUDUNK EZZEL MEGKÜZDENI.


Egyébként 15 évig napi 2 dobozzal szívtam (saját gyártmányút). Egyik nap kidobtam mindent:dobozokat töltőt, dohányt. Repült minden a kukába. Ennyi. Ez agyban dől el.

2011. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam és leszoktam. Napi 2 dobozzal szívtam 20 évig.

Az első 5 nap az komoly. Utána sima ügy. Ne pótold kajával, innivalóval, szóval semmivel.Ne csökkents cigi adagot, hanem szívj el egyet és tedd le. Ennyi a lényege kb.


36/F

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Én még azt a cigit sem szívtam végig, amit utolsónak nevezhetnék. Fele nagyságában elnyomtam, és azóta sem gyújtottam rá. Ennek 9. éve. Ha tudod mit csinálsz, akkor még csak kínlódás sincs. Akik valóban letették, ők értik mit jelent az, hogy minden az agyban dől el. Aki már tizenkétszer, az még csak gyakorolja, de nem érti.
2011. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!