Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől függ, h rosszul leszek...

Mitől függ, h rosszul leszek e a fűtől vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába írom e vagy sem. Párszor próbálgattam már a füvet, ha olyan baráti társasággal voltam, volt hogy ketten szívtunk el egy egészet és kutya bajom nem volt tőle, viszont volt olyan, hogy csak két slukkot szívtam, de utána másfél óráig olyan szarul voltam tőle, hogy megfogadtam, többet soha. Szédültem, hányingerem volt, kivert a víz, azt hittem, meghalok... mégis mitől függ ez?
2011. jún. 21. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát a női kendernövényből sokszor hasis gyantás a fű, az nagyot üt.


Én hómezőn sétáltam a második füves cigimtől.

2011. jún. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Set/Settings. Ennek nézz utána, sok mindent el lehet vele érni. Többek között, hogy ne legyél rosszul tőle.
2011. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm! így már mindent értek...mikor legutóbb rosszul lettem tőle, alapjáraton pánikrohamaim voltak abban az időszakban, amik nagyjából ugyanazokkal a tünetekkel jártak... mostmár oda fogok figyelni, milyen időszakom van épp
2011. jún. 21. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2011. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden agyban dől el...
2011. jún. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%

Attól, hogy milyen gyorsan szoksz le róla.

Remélem minden egyes slukk után a poklot járod meg!

2011. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, inkább legyek egy füves, mint olyan ok nélkül gonosz és rosszindulatú ember, mint te. Rosszat kívánsz ismeretlenül, ítélkezel, és közben azt hiszed, te vagy a jófiú. Pedig én nem ártottam neked semmit...
2011. júl. 8. 23:47
 8/9 anonim válasza:

Barátom!

Keményen ettem régen a drogokat!

Sajnos csak a magam kárán tanultam.

Csak úgy sikerült letennem,hogy meggyűlöltem őket.

Ezt csak a pokol megjárása után sikerült.

Nem mondom azt, hogy most még csak a fű, mert relatív.

A törvényszegés,rablás,gyilkolás...stb.vagy csak egy sértő szó....

Ezekhez még füvesnek sem kell lenned.

Rendben, hogy a fű nem annyira káros, mint a .....

Még ezt is aláírom.

Na de nem mindegy, hogyan teszed ezt.Hiába mondod, hogy ez tiszta cucc...többségében nem az!A saját termesztés sem 100%,viszont egyenes út,a börtönbe!

A rosszullétet okozhatja az alap hangulat,a cucc minősége, az érzékenység(emberfüggő)...

Ha valami nem oké,olyan dolgokat válthat ki az emberből,amit józanon nem tenne.Nem szándékosan még józanon is okozhatod egy ember halálát.Vagy csak betörsz egy üveget,aminek az áráért a másik ember egész nap dolgozott, nem még fű hatása alatt!

Ezért kívántam neked élményeket, mert a hegyibeszédnek tűnő tanács,tapasztalat átadása sokszor kevés!

Erőt,józan észt!

2011. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függhet például ha te lelkileg instabilabb vagy mondjuk depresszív típus akkor azt felerősítheti a fű és beparázol tőle tapasztalatból mondom velem ez történt párszor, de pl a mennyiségtől is, mert vki többet bír valakki meg kevéstől is rosszul lesz egyébként ne ajánlom neked függővé tesz .
2016. dec. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!