Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha rosszul leszek a füvescigit...

Ha rosszul leszek a füvescigitől akkro mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

meg fogsz lepődni:

NE DROGGOZZ BASSZÁJ!

2010. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Jah,de ha egy ilyen kérdést felteszel akkor már eleve mind1 neked...
2010. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne füvezz ha ráparázol
2010. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Vanda*.* válasza:
64%
hmm hát az szívás >.< ne füvezz, vagy próbálj ki valami mást ^^
2010. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Halj meg! Ne drogozz ember! Inkább szexelj vagy sportolj, vagy bármi, ami doppingol téged...
2010. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Ne füvezz, rossz vége lesz.
2010. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem leszel rosszul, max 3 slukkot szívj elsőre. De vigyázz, nagyon szar íze van, ne hányj :)
2010. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak bátran szívd tovább, majd megszkod.
2010. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

nem tudom, de nekem első pár alkalommal nem hatott, aztán egyre jobb, jobb mint az alkohol véleményem szerint, habár én olyan nagyon nem bírom sem az alkoholt, sem a piát.Felőlem lepontozhattok, meg kiröhöghettek de én egy üveg bortól olyannyira betudok rúgni hogy az valami elképesztő.a fű más. annyira nagyon még nem téptem be hogy szarul legyek, max bepunnyadtam. de lehet hogy ez annak köszönhető hogy nem raktak még elém egy jó pár grammot hogy szívjam el egyedül.


Srác figyelj.A lényeg a következő: " a fű olyan mint a tetű" (fear and loathing in LV)ha azt akarod hogy jól legyél tőle, akkor jól leszel de ha azt gondolod hogy úúristen *azdki én füveztem, és akkor beparázol akkor szar lesz.ku*vára.lehet annyira hogy soha többet nem akarod használni.állj hozzá úgy hogy akkor most szívunk? szívjunk. és ne várd amíg hat, ne gondolj másra, mindent csinálj ugyan úgy mint szoktál.ha röhögnöd kell röhögjél és add ki magadból rendesen.és légy szíves számolj be hogy milyen volt.

2010. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
én pont ma szívtam barátnőmékkel..nem paráztam meg semmi..jol akartam érezni magam de elkezdett kib*szott gyorsan dobogni a szivem.na ott viszont ráparáztam mert nyáronis szívtam azis igy kezdődött és hányással rosszulléttel végzödött..meg nem kaptam levegőt..és azért paráztam rá mert tudtam h megint kezdődik :| és ráadásul suliba vtunk lyukas orába..aztán elkezdtem remegni..széédülni..de nem volt olyan vészes mint a nyári. de amugy az előttem íro leirt mindent a kérdésedre. gondoltam megosztom velem mi volt(:
2010. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!