Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha rosszul leszek a füvescigit...

Ha rosszul leszek a füvescigitől akkro mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
deén sem előszőr szívnék. csak ha hagyok ki párhetet és utánna szívok akkro rosszulleszek. :S
2010. okt. 15. 16:41
 12/16 anonim válasza:
100%
Ez borzasztó!
2010. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy rosszul leszel? Parázol?? Ha igen, akkor lazulj el, vagy szívj kevesebbet, mint szoktál.

Ha nem megy, akkor ne szívj.


Ha pedig hányingered van, vagy ilyesmi, akkor pedig szerezz olyan cuccot, ami nem szennyezett.

2010. okt. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
98%

Kristály cukor és citrom. Vagy nagyon cukros citromos limonádé. C-vitamin is kitisztít.

A többiek nem vágják =)

2010. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pánikbetegeknek nem ajánlott a fű, persze hogy dobog a szìvetek még jò :DD majd akkor van gáz ha már nem dobog! Vérnyomás ide oda ugral a cucctol a szìv dolgozik, tehát jelzi hogy élsz:-)) nyugi nem fog leállni relax , ásványvìz , ropi csoki .
2018. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tamás2692 válasza:
Én egy rendszeres fű használó vagyok. Én azt ajánlom hogy szívj bátran, de ne egyedül és biztonságos helyen ahol konfortosan érzed magad. Ne gondolj rosszra csak lazulj el, nézz meg valami vicces filmet vagy sorozatott.
2020. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!