Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért leszek a kóláttól ilyen...

Miért leszek a kóláttól ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon régen ittam kólát rendszeresen. Rájöttem semmi értelme és hamar leszoktam róla,egyik nap megittam egy fél pohárral.Utána elkezdtem szédülni,elkezdett fájni a fejem,émelyegtem,hányingerem volt. Hogy lehet ez? Régen ilyen nem fordult elő velem.. Csak most mikor ittam a kólát.. Mi lehet az oka?
2011. júl. 26. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A koffeintől lehet. Nekem is ezt okozza, pedig régen nekem sem volt tőle bajom. Van koffeinmentes változat, én azt szoktam inni, ha nagyon megkívánom. Egyébként megvagyok nélküle.
2011. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Az lehet az oka, hogy régen egészséges voltál, most meg nem vagy az.

Ne igyál kólát, mert még egészségtelen is

2011. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mekkora hülyeséget írtál utolsó.

pont hogy most egészségesebb mivel nem issza feszt a kólát.

mivel a gyomra nem volt hozzászokva, hogy újra ivott, ezért volt rosszul.

2011. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valszeg nem volt hozzászokva a gyomrod.
2011. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem a kóla okozta. Véletlen egybeesés.
2011. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell aggódni. A legjobb megoldás ha nem iszol kólát. Nekem se volt baja tőlem régen. Most meg teljesen kikészít ha nagy ritkán iszom. Így egy jó ideje inkább nem is iszom. Van egy csomó annál finomabb és egészségesebb üdítő is.
2011. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:
Nem ír olyan hülyeséget a 2.! Ha azóta a kérdezőnél kialakulóban van egy magas vérnyomás betegség pl., akkor igaz, amit írt! A magas vérnyomásosokra a kóla koffeinje ilyen hatással van. A fejfájás figyelmeztető jel!
2011. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!