Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van aki előtt titkood a hogy...

Van aki előtt titkood a hogy cigizel?

Figyelt kérdés
Ki előtt ,és mióta tikolod?Mióta cigizel?Buktál már le?
2011. jún. 16. 07:55
 1/10 A kérdező kommentje:
*titkolod
2011. jún. 16. 07:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs. 18 éves korom előtt titkoltam a szüleim elől, de amit lehetett, elmondtam nekik. Utálok hazudni, nem teszem, ha nem muszáj. Egyébként a többi rokon, barát már előtte is tudta, hogy dohányzom.
2011. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Van aki előtt titkood a hogy cigizel? Nem.

Ki előtt ,és mióta tikolod? Senki előtt, és soha nem titkoltam.

Mióta cigizel? Semmióta. ált. isk. elsőben szívtam egy szálat xD Jó régen volt...

Buktál már le? Nem


--------------------

+1

Mi közöd van hozzá?

2011. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29 leszek idén. A legszűkebb családom nem dohányzik. Én is napi 1-2 szálat szívok el, valamikor napokig azt se. Csupán néha jól esik. Beteges, kórosan soványka vagyok. Szüleim, ha kisujj fájdalomra panaszkodok is a cigire kenik. Morgolódnak érte, hogy "miért kell, mikor így is hálni jár beléd a lélek?" Pontosan ezért, nem mondhatnám, hogy titkolom, de nem is reklámozom előttük.
2011. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már nem,de volt.

A szüleim elől titkoltam,13 éves koromtól 19 éves koromig.Sosem buktam le,ebben valószínűleg az is közrejátszott,hogy ők is dohányoznak.

20/L

2011. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan személy, aki nem tudná hogy dohányzom. A szüleim is tudják... 2010 áprilisa óta, és buktam már le, apám előtt :D Meglátta, azt kérdezte kétszer nyugott hangon hogy " Te mit csinálsz? ", és elment :D 16F
2011. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen van. A családom előtt, kivéve báttyám, valamint még a volt barátom előtt is titkoltam amikor még együtt voltunk, mert gyűlölte a cigit.

kb.5-6 éve dohányzok rendszeresen.

Buktam már le, vagy árultak is már be.

19 vagyok.

De ha most lebuknék, akkor már nem érdekelne a dolog. Az én egészségem, úgy teszem tönkre ahogy akarom és az én pénzem, arra költöm amire akarom.

2011. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szüleim nem tudják

lassan betöltöm a 18at és lexarom

2011. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak a munkahelyemen, tanár vagyok és nem akarok rossz példát mutatni, így a suli közelébe rá se gyujtok csak a buszmegállóba.Nem buktam le még ot soha!

23/F

2011. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egész rokonság előtt tikoltam :D eleinte nem érezték meg anyáméék gondoskodtam róla rágó parfüm mindnennel föl voltam szerelkeve :D utána megérezték nagyon nem reagáltak rá semmit egy darabig tikoltam aztán már megbezséljük h milyen cigit szívok :D 15/L :DDD
2011. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!