Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáltál már valamilyen...

Próbáltál már valamilyen kábítószert? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:28
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
tényleg ennyire durva az acid? O___O már rendesen utána olvastam,kb 1 éve tervezem,erős embernek tartom magam mentálisan is meg lelkileg is,de ha tényleg ilyen komoly a cucc,akkor lehet h fűvel kéne..O_O
2011. jún. 1. 18:45
 22/58 anonim ***** válasza:
Illegálisak közül semelyiket sem. Legálisak közül meg hát...amit más. Cigi, kávé. Ezeket fogyasztom is.
2011. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
65%
figyu az acidhoz nem lehet úgy hozzáállni hogy én erős vagyok kibírom mert nagyon meglepődsz és koppansz egy hatalmasat. én amúgy csak gyengét ettem ami nem adta rendesen, bánom hogy nem legalább 3 at ettem belőle, mondjuk én másfajtát is toltam meg tudom mi vár rám de egy kezdőnek szét rúghatja a seggét (meg nem kezdőnek is). egyél lsa-t, vond ki a magokból (nézz utána). az legál. és más élményt nyújt de az is durva élményt nyújt, nem is vizuálisat de az agyfaszt azt megkapod tőle. és ez az a dolog ami a legdurvább az acidba is szerintem.
2011. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

daathon azt írják h "Már 25-50 db mag elfogyasztása után is tapasztalhatóak bizonyos hatások, de a legtöbb használó a kívánt hatás eléréséhez 100-400 db mag elfogyasztását tartja szükségesnek."


és a beszámolóba ( [link] ) meg NÉGY darab mag van,most akkor melyik a helyes?://

2011. jún. 1. 21:26
 25/58 A kérdező kommentje:
jajj értem,nem biztos,hogy hajnalkát evett,amiből kell 400 db kb,hanem lehet h valami olyan LSA tartalmú növényt(mármint a magját) amiből kevesebb kell?
2011. jún. 1. 21:42
 26/58 anonim válasza:
100%
majd írd meg, mire esett a választásod, és véleményre kíváncsi vagyok
2011. jún. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
89%

én ettem hawaii törperózsát már. (harmadik válaszoló vagyok)

és azt 10 mago csomagba árulják headshopba és az már elég durva. én 8 magot ajánlok. A héján azt a szőrös cuccot le kell szedni mert mérgező és sugárhányás esetleg kórház is lehet a vége.

Amúgy nem vészes a dolog, én csak összetörtem aztán papírba becsomagolva lenyeltem. Éhgyomorra. de nagyon erős hányingert okoz de ez enyhíthető gyömbérrel úgyhogy az tuti kell hozzá, esetleg teaként vagy az is papírba csomagolva lenyelve. Érdekes élmény. Annyira nem vizuális de kezdőnek ez is nagyon jó!!

2011. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
na akkor felpontoztam 1 ember kivételével mindenkit. szerintem a kék hajnalkát kipróbálom,mennyivel érdemes indítani?100 db? 200?
2011. jún. 2. 19:02
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
mindig alacsonyan kezdj. ez megszokott dolog új dolgok kipróbálásánál. nehogy rossz reakciód legyen vagy valami. aztán elkezdheted feljebb vinni addig a pontig amikor azt mondod na ennél nem akarok továbbmenni.
2011. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
akkor olyan 50 darab elég? bocs ha túl sokat kérdezek : /
2011. jún. 2. 20:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!