Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Próbáltál már valamilyen...

Próbáltál már valamilyen kábítószert? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 18:28
1 2 3 4 5 6
 1/58 tetro ***** válasza:
69%
milyet nem? :D
2011. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
77%
soroljam?
2011. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
kérlek:) és azt is,hogy milyen volt.írd le az élményt.
2011. máj. 30. 19:42
 4/58 anonim ***** válasza:
83%

na végiggondoltam és mivel nincs nálam semmi cink és mostanában nem csinálok ilyeneket leírom. hátha nem nyomoznak le :P


Növények: Cannabis, Gomba, Szerecsendió, Hawaii törperózsa, Salvia Divinorium, Ayahuasca (caapi és viridis) , Mákból feldolgozatlan ópium, Dohány, Kávé


Szintetikus: bélyeg, spuri, mefi, ismeretlen tartalmú bogyók, DXM, Benzidamin, Xanax, Meprobamát, Szipu (Hajtógáz és Kéjgáz) , Alkohol

Ezek közül vannak amiket éveken át fogyasztottam, vannak amiket csak néhány hónapon át és vannak amiket meg csak 1-2 alkalommal.

Valószínűleg van amit kifelejtettem.

És Most teljesen tiszta vagyok. A cigit is nemrég abbahagytam. (de folyton visszaesek, már lehet nem bírom tovább) Az összes dolog közül csak a cigi leszokásával gyűlt meg a bajom.utána az alkohol és utána a spuri (azt már nem is kívánom, de sok munkám volt benne hogy ez így legyen)

Hát élményeket nem akarok írni. sokáig tartana és rengetegre nem emlékszem.

2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
75%

Nem csinálom már egyiket se,de régebben ezek voltak: extasy,speed,LSD,fű,kokain.A kokaint kétszer próbáltam,nem akartam rászokni.

Miért kérdezted ezt,kérdező?:)

2011. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Fű, Salvia, Dinitrogén-oxid.

Ha érdekel írj, privátba írok bővebben.

2011. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
75%
rivotrilt kihagytam
2011. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,mert az LSD-t kiszeretném próbálni :))) annyira izgat,hogy milyen lehet
2011. máj. 31. 14:43
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom neked a kaktuszt. a meszkalin az vizuálisabb és eufórikusabb mint az lsd. Amúgy nem kezdőknek való cucc egyik sem. kísérő nélkül nem ajánlott semmilyen halu.
2011. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
ja igen,kísérő megvan már,megbízok benne,szóval minden ok,márcsak a cucc kéne:)) írjatok tapasztalatot kérleek. bár lehet,hogy nem ide kéne...://
2011. máj. 31. 15:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!