Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen veszélyei lehetnek a...

Milyen veszélyei lehetnek a füves ciginek? 18éves vagyok és a hétvégén egy nagyon nagy buliba készülök.

Figyelt kérdés

A barátnőim akik ott lesznek,mind füvezni fognak (nem drogosok,csak néha buliban füveznek),és azt akarják,hogy én is próbáljam ki,milyen bekábulni!bár kiváncsi vagyok, eléggé félek is, pl már kevés alkoholtól meg ilyenektől is tiszta kész leszek,ráadásul asztmás és nagyon allergiás vagyok,ezért elvagyok tiltva az ilyenektől szigorúan,ezért még soha simacigit se szivtam :S !Sokszor fulladok.

Veszélyes lehet??:S Mert ha igen,akkor inkább kihagyom,annyit azért nem ér meg :S


2009. márc. 11. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Értem:) Ebben igazad van, nehogy keverd elsőre!
2009. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy az orvosi célra termesztett kannabisz (minőségben 1000x jobb mint az utcán lévő kitudja milyen fajták) jó asztma kezelésre és még rengeteg betegségre hisz a kender egy nagyon hasznos növény. Csak ha lehet dohányt ne rakj hozzá ennyi az egész.
2009. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Így van. Az utcán kaphatót gyakran homokkal keverik, vagy a még le nem szüretelt virágzatot cukros vízzel permetezik, mindezt súlynövelés céljából. Akinek bármilyen légzőszervrendszeri problémája van az ne nagyon kísérletezgessen az utcai fűvel. És igen sajnos nincs csak utcai..
2009. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
a fűnek pont, h jó hatásai vannak asztma ellen mert kitágítja a tüdőben a redőket vagy vmi ilyesmi... tapasztalat, ráadásul marha jókat lehet flesselni :D
2010. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha asztmás vagy vigyázz ne tolj bele túl sokat bajod nem lesz tőle de ha túl szívod magad akkor beparázhatsz főleg ha befulladsz felerősiti az érzéseidet kb 20x olyan sz*rnak fogod érezni a köhögést!
2012. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

A fű drog. Mint tudjuk a drogok mind karosak. Ebbe beletartozik a marihuana egyarant ami mar egy elrettento dolog.Mellesleg ,ha beszivsz megvannak a veszelyek is. Rosszullet,hanyas,ajulas rosszabb esetben.

Mivel a pulzus szam no ezaltal gondolom nagyobb adagnal vagy nagyobb thc tartalomnal ritkan ,de elofordulhat szivroham,nem koordinalt szivveres . Mellesleg ,ha rosszul leszel akkor panikolni fogsz ami mar nem jo ,es azt kivanod legyen mar vege. Fubol is rengeteg fajta van,de mindegyiknek azonos a hatasa. Ellenben vannak az un. Bio fuvek amik csak meg rosszabbak a "sima" funel.

2014. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igazából szivj amenyit akkarsz en is asztmás vagyok 5eve fogyasztik marihuánát es semmi bajom nincs korrekt termesztoktol kell venni es akkor semmi baj nem lesz a fűtol nem tudsz meghalni nem hánysz tőle csak ha alkoholt is fogyasztasz mellé plusz rengeteg dolgot is gyógyít például a rákot vagy a zöld hajogot vagy a szurke hajogot stb stb
2022. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!