Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen veszélyei lehetnek a...

Milyen veszélyei lehetnek a füves ciginek? 18éves vagyok és a hétvégén egy nagyon nagy buliba készülök.

Figyelt kérdés

A barátnőim akik ott lesznek,mind füvezni fognak (nem drogosok,csak néha buliban füveznek),és azt akarják,hogy én is próbáljam ki,milyen bekábulni!bár kiváncsi vagyok, eléggé félek is, pl már kevés alkoholtól meg ilyenektől is tiszta kész leszek,ráadásul asztmás és nagyon allergiás vagyok,ezért elvagyok tiltva az ilyenektől szigorúan,ezért még soha simacigit se szivtam :S !Sokszor fulladok.

Veszélyes lehet??:S Mert ha igen,akkor inkább kihagyom,annyit azért nem ér meg :S


2009. márc. 11. 18:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hülye a billenytüzet úgy hogy a kérdésbe lett egy-két plusz szó,de azért érthető remélem :S
2009. márc. 11. 18:16
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha asztmás vagy és gyakran fulladsz, én a helyedben tutira nem szívnám!

Amúgy egy-egy buliban elszívott spanglinak tulajdonképpen nincs káros hatása, bár vannak benne rákkeltő anyagok, de az a cigiben is. Ha valaki napi szinten csinálja az már gáz, de az sem azért mert olyan káros lenne, csak pszichikai függést okoz, és beleőrülhet, depressziós lehet az ember ha leteszi, és hirtelen szembetalálja magát a való élettel, ami közel sem olyan szép, mint betépve...

2009. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Amúgy sem bíztatnálak, hogy próbáld ki, mert jó persze vicces stb.Én már füveztem,de megmondom őszintén én nem is éreztem semmilyen hatást azt leszámítva,hogy undorítóan keserű lett a számíze tőle és annak valahogy több a füstje vagy nem tom de nagyon befulladtam.

Ha asztmás vagy és a sima cigitől is el vagy tiltva én semmiképpen nem kockáztatnám...Jól érezheted magad enélkül is.

2009. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

ÉN lebeszélni akarlak.

Asztmás-fulladásos rohamaid vannak,semmiképpen ne próbáld ki.

Bár még nem hallottam,hogy a füves-cigibe belehaltak volna,viszont nagyon káros.

Gondold el,hogy letüdözöd azt a jó sürü és büdös füstöt,és hirtelen elkap egy fuldoklás roham.A többiek persze hozzászoktak és jót nevetnek majd rajtad,hogy "nem birod? nem jött be"? közben meg lehet,hogy ott fulladsz majd meg. NEm akarok tulzásokba esni,de szerintem menj el a buliba,ne szivd és nézd meg,hogy hogy viselkednek a többiek töle.MErt örültek lesznek,kóvályognak össze-vissza,ami nem egy szépséges látvány. Arról ne is beszéljünk,hogy sokan hánynak töle,az még szép látvány.

Inkább mondom,hogy igyál egy-két pohár pezsgöt vagy martinit,amitöl szintén jó kedved lehet. De a füves cigi nem biztos,hogy jól szórakoztat majd.

2009. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én az utso válaszoló utso két mondatával értek egyet...a lényeg annyi,nem mkinek ugyanúgy hat,sztem hagyd és ha mindenképp fokozni akarod a hangulatod,inkább igyál vmit amit szeretsz
2009. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Azaz beszéljétek rá a fű helyett a piára, attól nem lesz asztmás rohama az emeg nem gáz hogy pusztulnak az egy és májsejtjei. Mind1..

Ha asztmás vagy nem javaslom, hogy kipróbáld. Enni

2009. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

..Enni is lehet, de kezdőnek nem ajánlatos mivel lehetetlen pontosan beállítani a dózist.

Egyébként infó: [link]

2009. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én nem azt írtam okos,hanem azt hogy INKÁBB !! tudsz-e olvasni? különben meg én is voltam fiatal és a nagy bulikba,hozzáteszem amiről szó van a kérdésbe,nem enni szoktak má bocs
2009. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én tudok olvasni de akkor neked nem esett le amit írtam: a fű HELYETT a piára. Az inkább és a helyett ebben a szövegkörnyezetben eléggé rokonértelmű. Mellesleg a leggyakoribb fogyasztási mód a szívás de attól még eszik is.
2009. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
de ő a szívásról kérdezett nem arról,hogy egye vagy ne egye :) és ezt nem én írtam csak idézek "..pl már kevés alkoholtól meg ilyenektől is tiszta kész leszek".. egyszóval szokott inni,amiből az következik,hogy ebbe a buliba is fog,csak ki akarja próbálni a füvet,ezér írtam hogy inkább igyon vmit minthogy még keverje is érted már :)
2009. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!