Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány szál után veszik észre...

Hány szál után veszik észre tüdőszűrésen ha dohányzol?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem azért szűrnek, hogy dohányzol-e, hanem azért, hogy fertőző betegséged (tbc) vagy daganatos elváltozásod van-e.


Igazándiból lesz.rják, hogy dohányzol vagy sem...

2009. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak mer 13 vok és lesz a suliba tüdőszűrés és lehet h észreveszik h cigizek
2009. márc. 9. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Pár év múlva egy hétköznapi ember is megállapítja rólad, hogy cigizel-e vagy sem:) Sokkal kisebb leszel és fejletlenebb, mint egy nem dohányos:)
2009. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem azt nézik. Nem fognak róla szólni senkinek. Mellesleg azért túlzásokba ne essünk, én 10 éves korom óta dohányzom, 20 éves vagyok, 170 cm átlagos mellmérettel. Nem lehet észrevenni rajtam, hogy dohányzom, pár év múlva ez se így lesz, de addig sok víz lefolyik a Dunán.

18 évesen volt utoljára tesiórám de akkor is én voltam az egyik legjobb hosszútávfutó az osztályban. Ez az én esetem, ettől még rajtad meglátszhat, neked romolhat a teljesítményed, te bele is halhatsz, ugyan úgy ahogy én is. Ez egy rákkeltő szer.

Szerintem nem ijesztegetni kéne a gyerekeket hülyeségekkel, mint hogy fejletlenebbek lesznek hanem a valós hatásait megmutatni, meg a képeket egy dohányos tüdőről. Vannak oylan emberek mint én, az átlagtól eltérő gondolkodással, életvitellel. Én szabadelvű vagyok. De vannak emberek akik nem, akik beszeretnének illeszkedni a társadalomba és normális emberként szeretnének élni, gyerekkel, férjel/feleséggel. Na ők ne dohányozzanak csak azt tanácsolom.

2009. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

az utolsón jót röhögtem :DD Nem vagy individuum, mert mostanság épp a "libsi" (szabadelvű) szemlélet a tömegjelenség :) Ne érdekeljen semmi, nem baj ha ostoba vagy, így kellesz nekünk :D

10 éves korod óta dohányzol (még büszke is vagy rá), biztasd csak a gyerekeket, arra, hogy ilyen hülyék legyenek ők is... fogadd szívből jövő gratulációmat.

2009. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
hát ez a 10 éves korától bagozó szabadszellemű egyén aztán nagyon ott van. Én is szabadszellemű vagyok és ha neked jogod van egy olyan országban élni ahol lehet füstölögni bárhol és más pofájába büdösíteni akkor nekem miért nincs jogom olyan országban élni ahol nem érzem ezt a mocskos büdös szagot? Amúgy grat,h 10 éves korod óta bagózol. Azért mert az átlag emberek rosszabbul néznek ki a mai világban mint kellene az nem azt jelenti,h aztán te olyan fúde átlagos vagy. Pont,h az átlag silány, de ha te erre büszke vagy. Amúgy meg csak szívjad. Költs rá napi 500-1000ft-t, de ha kórházba kerülsz akkor már ne az én pénzemből kezeltessék a betegségeidet hanem mond meg szépen,h te saját zsebből akarod fizetni a költségeket hiszen te saját magad a saját felelősségedre okoztad azt.
2009. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Jah amúgy meg a 170cm sztem alacsony. talán még az átlagnál is alacsonyabb egy 5cm-el. A mellméreted akkor meg csak azért tünik nomrális méretűenk mert alacsony vagy.
2009. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Lány vagyok. A 170cm teljesen átlagos. Mellesleg nem értem hogy veszi valaki a bátorságot névtelenül arra, hogy valakire azt írja silány. Szerintem szellemileg jóval gazdagabb vagyok, mint aki elsőre beskatulyázik valakit egy tulajdonsága miatt. Mindenkinek a saját döntése mit tesz magával. Mellesleg nagyon is egyetértenék azzal, hogy beszüntessék a dohányzást a szórakozóhelyeken és közterületen is legyenek kijelölt dohányzóhelyek. Egyébként 2 naponta költök 400Ft-ot a szokásomra, vagy még annyit se. Szerintem ti valami iggencsak félreértettetek. A másik meg, hogy a kérdésnél kéne maradni és nem másokat sározni. Nukuszíííkusz.
2009. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
milyen jó világban élünk 13 évesen tüdőszűrés én 17 leszek és még életemben nem voltam pláne sulival...
2009. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
most már vki válaszolna a kérdésemre?
2009. márc. 10. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!