Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hogyan szokott le?

Ki hogyan szokott le?

Figyelt kérdés
Kinek hogyan sikerült leszokni a cigiről?Milyen más elfoglaltságot találtatok helyette?Tényleg hízik aki leszokik?Hogyan küszöbölhetem ki a hízást?
2011. ápr. 29. 10:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én 37-év után tapasz segítségével mondtam le 2006-02-06án!
2011. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A barátnőm úgy szokott le, hogy elhatározta, hogy többet nem szív. :)
2011. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagyapám elnyomta, és nem gyújtott rá többet. Én elszívtam egy este több sör mellett két dobozzal olyan szűk, zárt pincetérben (szórakozóhely, szellőztetés nélkül, ahol másik 150-200 ember ugyanezt tette. Többet nem kívántam.

Leginkább az hízik, aki a cigarettát(pótcselekvés) egy másik pótcselekvéssel helyettesíti, mint az evés/nasi, és nem mozog.

2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Van egy nagyon jo gyogyszer a neve champix! Hihetetlen, nekem ez segitett elvonasi tunetek idegesseg nelkul. Ket fobb vonalon dolgozik! Az agyadnak ugyanarra a reszere hat mint a cigaretta, es blokkolja a hianyerzetet, az elvonasi tunetet. A masik pedig blokkolja a cigaretta utani jo erzest. Tehat egyaltalan nem hianyzik a cigi. Csak a gondolataidban van. Ha pedig megis ragyujtanal nem birod elszivni a cigit mert hihetetlenul rosszul esik. CHAMPIX !!! MINDENKINEK AJANLOM AKI LE AKAR SZOKNI. Miert is szenvednel a tunetekkel! Nem tul olcso, de a leszokas 100%
2011. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!