Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki hogyan szokott le?

Ki hogyan szokott le?

Figyelt kérdés
Kinek hogyan sikerült leszokni a cigiről?Milyen más elfoglaltságot találtatok helyette?Tényleg hízik aki leszokik?Hogyan küszöbölhetem ki a hízást?
2011. ápr. 29. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden héten 1 szállal kevesebbet szívtam.
2011. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minden héten egy szállal kevesebbet szívtam, én is kipróbáltam... Aztán nehezebb napom volt, és többet gyújtottam rá...

Egy módon lehet lerakni a bagót, akarattal. Az asszony egy héttel előttem tette le, én még sutyiban bagóztam egy hetet. Vettem nicorette rágót, egy csomaggal, a mai napig megvan a fele.... Minden az akaraton múlik, és egyszerre kell letenni, nem megoldás, hogy majd egy szállal kevesebbet szívok minden nap... Csak radikálisan akarattal lehet leszokni. Én nem híztam meg, pedig rámfért volna, egy tizenöt kiló... Mindez majdnem két éve.

Akarat, kitartás... Egyet meg kell tanulni, a mozdulat jobban fog hiányozni, mint a rágyújtás...

2011. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
en egyik naprol a masikra azt mondtam, h eleg. nem mondom, hogy konnyu volt, fejben dol el, nagyon erosen kell akarni. kevesbe faradsz majd el, jobban erzed a szagokat, izeket. nekem abszolut megerte, nem kerdes. :) regen, ha ideges voltam, mindig kimentem, ragyujtottam. az ilyeneken volt a legnehezebb atlendulni. probaltam elvonni a figyelmemet, inkabb ettem egy csokit, fellapoztam egy ujsagot. sok sikert hozza!
2011. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Ma próbálok meg leszokni, remélem sikerül!
2011. ápr. 29. 11:12
 5/14 JHVH válasza:
Feleségemmel mindketten keményen dohányoztunk. rengeteg módszert kipróbáltunk de semmi nem segített. de amikor elkezdtük tanulmányozni a Bibliát megértettük hogy Istentől kapott testünket nem szabad beszennyezni tudatosan. ez rengeteg erőt adott de még mindig kevés volt. akikkel tanulmányoztuk a Bibliát mondták hogy imádkozni is kell érte hisz ez összhangban van Isten akaratával és ő képes segíteni. nem hittem volna de közel 3 éve egy szál cigarettát sem szívtunk el a párommal. és az élet más területein is sokat segített. nagyon hálás vagyok Istennek ezért a csodálatos könyvért amely vezet ebben a nehéz világban.
2011. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hízást nem tartom valószínünek, kivéve ha az emberünk a cigizést evésre váltja. :)
2011. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csípős paprika.....
2011. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindenhéten egy szállal kevesebb, vagy csípős paprika:D aki meg hisz istenben annak tényleg jó a biblia:)
2011. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne vedd a szádba ne vegyél több cigit és leszoksz vagy elektromos cigi és az nem is árt állítólag
2011. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

mai napig rá

tudnék gyujtani, és keresem azok társaságát akik jó minőségú cigarettát szívnak csak egy kicsit is érezhessem a cigi illatát!Nagy dolognak tartom, ha valaki azt meg tudja tenni, hogy lemond!

2011. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!