Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigit szív ha ilyen...

Füves cigit szív ha ilyen szagot érzek?

Figyelt kérdés
van egy tizenéves ismerősöm, akinek akárhányszor bemegyek a szobájába valami nagyon erős, kiszellőztethetetlen fanyarú szag terjeng a szobájában, amit már a lépcsőházban is lehet érezni. nem akartam rákérdezni,mert nem tudom milyen a fű szaga,mindenesetre nekem hányás szag jutott elsőre az eszembe,hogy definiáljam a bűzt, de elég képtelenül hangzik,hogy odapiszkított valahova, és nem törölte fel egy fél éve. engem nagyon zavar, ez a keserű bűz, a ruhám is átveszi, de amilyen trehány lehet,hogy vmi begombásodott vagy penészedett és annak a szaga?
2011. márc. 27. 22:43
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Sztem kicsit fűszeres szaga van, nem fanyar és hányás szagú.
2011. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
55%

hogy lehet ilyen hülyeséget írni hogy: hányás szagra emlékeztet...

beszarok milyen hülyék vannak ..

amúgy a jól beszélt az előttem szóló... de a fűszag az egész házban elterjed nem csak egy adott szobában ...

2011. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

totál összezavarodtam most már :)

mert nekem ez nagyon nem fűszeres szag, sem gyógynövény még csak nem is kellemes vagy jellegzetes, viszont az egész házban terjeng nem csak a szobában és olyan márkájú cigit szív elég rendszeresen, amiről olyan legenda terjeng,hogy ha szerencsés voltál akkor a dobozból az egyik füves cigi volt...

2011. ápr. 2. 21:20
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
LuckyStrike... De az a legenda tényleg csak legenda...
2011. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
lucky strike:D
2011. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
vágjátok para, ugy tévedtem a gyakorikerdesekre most, hogy beírtam keresőbe "hányás szagú fű".. :D lol, de hogy miért? én elég aktiv szmoker vagyok napi 1 csomit elszivok, és intztem ma olyat aminek az a beceneve, hogy "hányás" és gajjra ameg friss a mokszi, nincs begyujtva egy az egybe a hányásra emlékeztetö szaga van, és nagyon brutálul betéptem tőle! :D mondom rákeresek a googleba, hátha tudni rola valamit erre bedobja ezt a kérdést, és ti irjátok hogy nicns hányás szaga a fűnek! :D hát a f@szt nincs :DDDD igaz ez speciális eset, és begyujtva már ez sem emlékeztet a hányásra :D kösz hogy megoszthattam ezt most veletek x'D
2013. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
A fűnek húgy szaga van!
2015. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
az a kőkemény hogy kettövel ezelötti vagyok, 2013ban, és ma megint belefutottam hányás szagu fübe, megint rákerestem, és már nemis emlékeztem hogy egyszer erre rákerestem, azt 3 év utan megint ittvagyok x'D
2016. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szét szívtad az agyad már azóta, mi ? :)
2016. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
61%

Hogy milyen szaga van a fűnek? Ez egy érdekes kérdés... Mindenkinek más.. Attól iss függ hogy milyen viszonyban vagyunk vele.Soha nem találkoztunk vele vagy napi rendszerességgel élvezzük annak "elme élénkítő" hatását 😉. Személy szerint engem más dolgok emlékeztetnek a fű illatára..nem pedig fordítva... Ilyen pl. a frissen felbontott üveges Soproni 1895 😂 vagy a kék cocolinoval öblített, hajnalban kiteregetett ruhák illata 6 négyzetméreten......16 órával később...ablak kinyitása nélkül... Na szóval hogy a lényegre térjek..mert picit elkanyarodtam!.. A válasz...

....

....

....

....

....

....

....

LEHET 😉

2017. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!