Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban elnyomni a cigi szagot egy szobában?

Figyelt kérdés
Üdv.! Tippeket szeretnék kérni,hogy mivel lehet elnyomni leginkább a cigiszagot illetve a cigifüstöt egy szobába? Gondoltam arra hogy sok füstölőt meggyújtok egyszerre. Sosem dohányzok a szobába, csak ritkán rámjön, hogy jó lenne. apámnak igen jó a szaglása főleg cigiszagra az a baj!:D Szóval tippek, bevállt módszerek? :)
2011. aug. 10. 23:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%
szarj oda a szoba közepére! ;)
2011. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Mi lenne, ha nem a szobában dohányoznál?

Vaaaagy pl.: ha nem dohányoznál?! Persze most azt hiszed még, hogy menő.

Attól kellemetlenebb, hogy bebuksz már csak az lehet, ha még véletlen felgyújtod a szobát. Nah az a tuti bukta.

2011. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Hát spanom te aztán nagyon vicces gyereknek születtél, csak rossz helyre! :) Mi felénk nem szokás, de ha nálatok ez a megoldás akkor biztos profi lehetsz az alkalmazásában már! :)
2011. aug. 10. 23:10
 4/44 anonim ***** válasza:
77%
szellőztess kis amennyire birsz..aztán meg atom parfüm,spray..meg aminek erős szaga vagy illata van :))
2011. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
második kommentelőnek írom hogy 25 éves vagyok és tudja mindenki hogy dohányzom...csak épp a szobába nem akarom hogy megérezzék. Nem kell az észt osztani!!!
2011. aug. 10. 23:11
 6/44 anonim ***** válasza:
77%
Én ki szoktam nyitni mindent, amit csak tudok, és elvonulok pár percre, hogy azért ne golyózzak be a huzattól. Bejön.
2011. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy csináltam régebben hogy kinyitottam az ablakot kihajolsz és elszivod. Igy csak kicsi szag marad meg. Az meg kiszellőzik hosszabb távon. Rövid távra meg egy kis parfüm. Ennyi
2011. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%

NE gyújts rá a szobában!!!

Így nem lesz cigi szag és nem kell "elnyomni", ENNNNYI!!! :)

2011. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Parfüm kevés ide :D Nagyobb erőket kell megmozgatni! Kb 3 4 füstölő :D plusz kitárt ablak ajtó hűtőajtó wc ajtó minden. Nem szeretek benn dohányozni sehol. Mindig kimegyek, de néha jól esne :D
2011. aug. 10. 23:26
 10/44 anonim ***** válasza:
83%

Háát, drágám 25 évesen ekkora gondok és problémák... :DDD

Neked, hidd el, szükséged van még jó sok észre, hagyd, hadd osszanak itt neked belőle!!:)

2011. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!