Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban elnyomni a cigi szagot egy szobában?

Figyelt kérdés
Üdv.! Tippeket szeretnék kérni,hogy mivel lehet elnyomni leginkább a cigiszagot illetve a cigifüstöt egy szobába? Gondoltam arra hogy sok füstölőt meggyújtok egyszerre. Sosem dohányzok a szobába, csak ritkán rámjön, hogy jó lenne. apámnak igen jó a szaglása főleg cigiszagra az a baj!:D Szóval tippek, bevállt módszerek? :)
2011. aug. 10. 23:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

huzat,parfüm,ne cigizz a szobában,légfrissítő,stb.

Egyébként elég nagy gáz,hogy huszonévesen még mindig így parázol! :)

Főleg,hogy hazudsz,hogy huszon éves vagy! Legalábbis nem annyinak tűnsz a kommentjeid alapján!

2011. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Nah megint jön az okoskodás...Nektek nem tök mindegy most k..rva őszintén? :D Kajak mintha valami terápia lenne...körbeülős beszélgetős... -.-' Miért nem lehet a kérdéssel foglalkozni hamár ez az oldal a KÉRDÉSEKRE lett készítve?! És ilyen kérdéseket nem látok ebben a részben amit írtam... Aymee egyedül aki érti a dolgot. Kicsit ciki srácok nem? HÁT DE!
2011. aug. 11. 16:15
 23/44 anonim ***** válasza:
67%
Én is értem, válaszoltam is, de valóban elég hihetetlen, hogy huszonévesen ilyeneken agyalsz. Inkább tanulj vagy dolgozz! Mellesleg te már a kérdés feltételekor eldöntötted, hogy füstölőzni fogsz, ergo felesleges volt a kérdés feltétele....
2011. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Tanuljak vagy dolgozzak? Hmm :) Szerintem ne fárasszuk egymást!:) 12 órában dolgozom heti 7 napból 5öt... De ne ismerkedjünk, mert ez nem azaz oldal :)
2011. aug. 11. 16:21
 25/44 anonim ***** válasza:
69%

Szellőztess,parfüm,illatosító,légfrissítő,ventillátor.

Nagyon jó fejnek tűnsz! :))) Komolyan! :D

2011. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
40%
A füstölőtől megfájdul(hat) a fejed! Inkább akkor már az ecetes megoldás! :)
2011. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Hehe köszönöm a bókot! :D Szeretem a füstölőket, semmi bajom tőlük! Naponta gyújtok meg egyet. Azért is ragaszkodom hozzá! Komolyan olyan kommentetek tudnak írni egyes (L)userek, hogy az kész :)) Nem lenne fülem, körbe mosolyognám a fejem...De nem gondoltam volna, hogy ekkora téma illetve harc lesz ebből!:D
2011. aug. 11. 20:09
 28/44 anonim ***** válasza:

Látom mindenki osztja az észt meg okoskodik,ítélkezik,de senki sem a kérdésre válaszol.

Szerintem leginkább a szellőztetés válik be,mellé pedig olajat párologtatni kell.Az a funkciója mint a füstölőnek,jó illatot csinál,csak éppen füst nincs hehe :)))

Illetve lehet kapni hamuszag semlegesítőt.Nem tudom mi pontosan a neve én kaptam anyutól.A hamutartóba kell szórni,és arra kell hamuzni,legalább 1 bűzforrással kevesebb. :)

2011. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

25éves vagy, nem de?és nem birsz a szobádban cigizni?

Na mindegy...amugy meg szellőztetés parfüm ami csak elnyomja a szagokat..

2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
66%
Akkor leírom még1x...NEM AZ ÉLETTÖRTÉNETÉRE,NEM A KORÁRA,ÉS NEM A HÜLYE VÁLASZOKRA VÁRJA A KÉRDÉST!! Egyszerű kérdést tett fel: Mitől nem lesz a szobában cigiszag. Erre nem úgy kell kezdeni a választ,hogy jaj 25 éves vagy,meg jaj mit dolgozol. Már ne is haragudjatok,de 1. SEMMI KÖZÖTÖK ahoz hogy mit dolgozik 2. NEM EZ VOLT A KÉRDÉS. Általános iskola 5. osztály: szövegértés. Tessék visszamenni. Ja,és mielőtt én is kapom a hülye szöveget: Én már normálisan válaszoltam a kérdésre. Ha valaki tud olvasni,majd olvassa el,ha nem akkor hívjon fel telefonon szívesen felolvasom...
2011. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!