Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel lehet a legjobban...

Mivel lehet a legjobban elnyomni a cigi szagot egy szobában?

Figyelt kérdés
Üdv.! Tippeket szeretnék kérni,hogy mivel lehet elnyomni leginkább a cigiszagot illetve a cigifüstöt egy szobába? Gondoltam arra hogy sok füstölőt meggyújtok egyszerre. Sosem dohányzok a szobába, csak ritkán rámjön, hogy jó lenne. apámnak igen jó a szaglása főleg cigiszagra az a baj!:D Szóval tippek, bevállt módszerek? :)
2011. aug. 10. 23:00
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Jó most ennyi belefér ilyen későn! :D Nem nyelvtanórát kértem hanem tippeket...
2011. aug. 10. 23:31
 12/44 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha nem kell az észt osztani a ráknak írsz be ilyen kérdést!

Oldjad meg ha olyan baromi okos vagy!

2011. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
egy kis tálba fél deci/deci ecet, plusz teletöltöd vízzel, majd raksz bele egy szivacsot. szekrény tetején elfér, és egész jól lehet vele leplezni a cigiszagot
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Hát idáig a füstölős megoldásom marad életben! Köszönöm akik a kérdésre válaszoltak! Akik meg nem... hát... :)
2011. aug. 10. 23:59
 15/44 anonim ***** válasza:
én a ventilátort szoktam benyomni az ablakkal szembe és az a szél nagyjából nem engedi be a füstöt .. utána benyomom forgóra és ugy párpercen belül semmit nem érezni
2011. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
54%

Ne foglalkozz a sok marhával,azt hiszik okosak,és szeretnek másoknak észt osztani,pedig nekik is kéne belőle BŐVEN!!!


Cigiszag. A ventilátoros megoldás nagyon jó. Viszont a légfrissítő is megteszi. Nekem mindig az vált be. Nagyon sokat fújtam a levegőbe,aztán amikor már kellőképpen légfriss.szag volt,akkor bekapcsoltam a ventilátort. Venti+Légfrissíő = tökéletes páros. Vagy,ha ez a módszer nem érdekel,akkor hajolj ki az ablakon ,és ott dohányozz,bár gondolom azért jön rád néha,mert jó tvzés,vagy netezés közben rágyújtani. Akkor viszont mégicsak marad a venti-légfriss :D (ne vegyél drága légfrissítőt,és ha lehet akkor vanilia,vagy szantálfaillatú legyen). A füstölő is nagyon jó,ám füstje van is van,sőt jellegzetes illata is. Legalább 5öt el kell füstölni a tuti sikerhez..

2011. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
32%
Az ecetes emberkének üzenem,hogy rakja fel Ő a szekrénye tetejére. Fel ne rakd!! BÜDÖS LESZ A SZOBÁDBAN.
2011. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes vízben szivacs egyáltalán nem büdös, közömbösíti a szagokat.
2011. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Aymee! Te vagy az én emberem, hol voltál idáig az életemből? :D Igen igen ott a pont! Gépezés közbe esne jól néha, film közbe vagy játék közbe :) Végre egy értelmes ember a sok madár között aki átlát a gondolatok között! :) Hamár felkelek az ablakhoz akkor kimegyek egyértelmű... még nem volt rá alkalmam hogy akcióba lendűljek, de ma letesztelem a füstölős megoldást!:D Ventilátor meg plafoni van nekem. :)
2011. aug. 11. 15:52
 20/44 anonim ***** válasza:
69%
Én a füstölőt azért utálom, mert megfájdul tőle a fejem. Szerintem a huzat a legjobb megoldás, legalábbis nálam ez vált be a legjobban.
2011. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!