Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigit szív ha ilyen...

Füves cigit szív ha ilyen szagot érzek?

Figyelt kérdés
van egy tizenéves ismerősöm, akinek akárhányszor bemegyek a szobájába valami nagyon erős, kiszellőztethetetlen fanyarú szag terjeng a szobájában, amit már a lépcsőházban is lehet érezni. nem akartam rákérdezni,mert nem tudom milyen a fű szaga,mindenesetre nekem hányás szag jutott elsőre az eszembe,hogy definiáljam a bűzt, de elég képtelenül hangzik,hogy odapiszkított valahova, és nem törölte fel egy fél éve. engem nagyon zavar, ez a keserű bűz, a ruhám is átveszi, de amilyen trehány lehet,hogy vmi begombásodott vagy penészedett és annak a szaga?
2011. márc. 27. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet a füves cigi szaga :( nekem is vanegy egy ismerősöm aki füvezik...rögötn megérzem a szagot..
2011. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és milyen szaga van, mihez tudod hasonlítani?
2011. márc. 27. 23:13
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak rohad. annyi esze biztos van hogy legalább nem a lakásba szív.
2011. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fű szaga semmiképp nem hasonlít a hányáséra. Én nem mondanám kellemetlennek a szagát.

Amúgy rendetlen ez a bizonyos ismerősöd? Mert ha igen, lehet, hogy valami tényleg rohad a szobájában.

Egyébként szerintem tapintatosan megjegyezheted majd neki legközelebb, hogy olyan fura szag van nála. Ha ideges lesz, akkor lehet, hogy tényleg füvet szívott.

2011. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondjuk mikor ott vagy nála akkor megkéred, hogy tekerjen neked egy jointot, ha elkezdi előszedni a szükséges holmikat, megkaptad rá a választ... Ha meg nem akkor bocsánatot kérsz és mosolyogtok egyet. Azért merem azt javasolni, hogy így csináld, mert ha valakinek a szobájába már "akárhányszor" (tehát nem 1, nem 2) jár az ember és annyit tartózkodik ott, hogy még a ruhája is átveszi a szagot akkor egy spangli nem tabu téma... Igazából a spangli senkivel sem tabu csak a rendőrrel, de még azzal sem feltétlen...
2011. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
a fűnek kicsit állatkert illata van :DDD
2011. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
nem tökmidnegy neekd? semmi közöd hozzá, egyébként megi nge
2011. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
jobb a fű mint a pia annak ellenére hogy illegális a semmi miatt ...
2011. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

kicsit elkanyarodtunk a témától az én pocskondiázásomba, egy szóval nem mondtam,hogy elítélem vagy bármi, bár nem értem mire jó??

viszont egyre gyanúsabbá válik a dolog, mert van,amikor egyáltalán nincs kellemetlen szag a szobában, van,amikor meg a b*elem kifordul :S

2011. márc. 29. 19:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A fűnek nincs hányás szaga.


Jellegzetes, erős növény szaga van. Én nem tudnám úgy semmihez sem hasonlítani. Egy nagyon erős zöld növényszagot képzelj el. Abszolut jellegzetes és felismerhető, de hányásra semmiképp sem hasonlít.

2011. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!